ZPRÁVA: Odjíždím na dovolenou a redakci přebírá Andy

Milí Zvířetníci (inlove) , zítra odjíždím na dva týdny na dovolenou a redakci tímto až do 2. května předávám Andymu (finrod.felagund@nekorektne.com), o technickou stránku se i nadále stará Marek.

Naše plány sice došly podstatné změny (jestliže mě osud prostě v Americe nechce, mohl to naznačit jemněji a ne zasypat sopečným popelem půlku Evropy 😛 ), leč odjíždíme. Nakonec autem a s Kazanem – zatím prozradím jen tolik, že se nám podařilo si na poslední chvíli pronajmout kamenný domek daleko na samotě v Cornwallu, takže nakonec snad nějaké zajímavé fotky a zážitky přece jen dodám 🙂 Jedeme bez počítačů a moc se na to těším (chuckle)

Buďte tady hodní a hezky si hrejte – já si to po návratu zkontroluju!

Dede

Aktualizováno: 19.4.2010 — 20:25

59 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Zabil jsem chlapce z Cornwallu…. ta věta mi utkvěla snad z nějakého Francise. Buďte tam hodní a užijte si to.

 2. Krásnou dovolenou v Cornwallu, Dede. Bez počítačů jen s hučením moře pod útesy… Smečka přeje šťastou cestu tam a zase zpátky, na ostrovní poměry co nejlepší počasí a dny plné oddechu (h) Nashledanou!

 3. Milá Dede, přeji krásnou dovolenou, užijte si klidu, pohody, odpočívejte. A neboj, i ta Amerika jednou vyjde – o to víc se ti bude líbit.
  Ten domek na útesu, to zní mimochodem moc hezky – tak tajemně. Asi tam budou krásné večery u krbu, praskající oheň, Kazánek zahřívající nohy, pohodička. Ať vám to vyjde! (h)

 4. Já si to tak nějak myslela, že to nejspíš neklapne 🙁 , ale palce jsem držela fest. Dede – ono ten Cornwall na 14 dní………….. to je stejnak mnohem mnohem lepčejší. Jestli nakoukneš – tak posílám přání krásnýho počasí a moc si to užijte 🙂

 5. Se značným zpožděním, ale přece, přeji pohodový odpočinek, klídek, procházky a Kazanem a úspěšné „dobití baterek“. (sun)

 6. Milá Dede, nevím, pokud si tohle ještě přečteš, přeji vam překrásnou dovolenou. Jestli si chcete užít ticho, samotu a prostor pro Kazana na běhání, tak Cornwall je to pravé místo 🙂 Ať vám neprší a užijete si skvělou dovolenou.

 7. Milá Dede, přeju krásnou dovolenou, určitě bude plná zajímavých zážitků a my se všichni těšíme, až nám o nich budeš vyprávět. Pěkně si to všichni užijte!

  1. Sveho casu jsem tu Daphne du Maurier strasne prozivala. Nastesti to uz mam castecne za sebou. 🙂

 8. Mila dede,pripajam sa k ostatnym-uzite si to Tulanie sa po Anglii je mojim dlhoročnym zelanim.Takže trošku zavidim,ale len trosilinku./vlastne o trosku viac/Ale aspon pojdem na Brnenie.

 9. Milá Dede, přeji krásnou dovolenou. Ty jo, starý pašerácký domek, to zní úžasně. Romantika!! A bez compů! Skoro sen! Tak ho hezky prosni a těším se na viděnou slyšenou shledanou.

 10. Dovoluji si popřát Vaší výpravě hezkou dovolenou, přívětivé jarní počasí, a šťastný návrat.
  milan pavel

 11. Já věděla, že už se to blíží. Když do Anglie tak i za tajemstvím. Čím blíže k Dartmmoru, tím tajemněji.
  Dede, prosím sleduj dobře stíny za tisovými alejemi (bat) (rofl)
  Přeji vám krásnou a pohodovou dovolenou,pozdrav za mne Kazana, užijte si volníčka pořádně . (sun) (coffee) (dance) (d) (h) (cz) (y)

  1. Jenny! Ještě chvilku mě straš a budu tam schovávat hlavu pod deku, aby bubáci zmizeli! 😀 (sun)

   1. Jo, jo! Temný stín na černém koni se zjeví na okamžik mezi skalami v posledních záblescích zapadajícího slunce… Albatrosi vzlykají nad rozbouřeným zálivem…Tma padá do vřesovišt…

 12. Milá Dede (inlove) , tak mě napadlo, že příště by sis di Ameriky měla koupit „loděnky“ – možná Amerika chce, abys tam doplula, jak se sluší pro paní Dede Českou, Norskou a Anglickou. 😛 (chuckle)

  Užijte si to tam krásně a dávejte na sebe pozor! (h)

 13. Milá Dede přeju moc hezkou a zaslouženou dovolenou (sun) a zároveň hodně slušné počasíčko (sun) (sun) (sun)

 14. Cornwall? Místo pro bílé střevíčky a kabelku jako dělané (rofl) . Promiň, Dede (inlove) , odolat se nedalo :* .
  Odpočiň si od civilizace, krásně si volno užijte, šťastnou cestu a vrať se nám ve zdraví a v plné síle (h) .
  A bacha nejen na racky, ale taky na cornwallské rarachy…

  1. Hm, odpouštím ti, ty jedna! 😛 no jasně, jedu v bagančatech – co se střevíčkama na útesech, že jo 😀 Je to zkrátka jako vždycky – norská výbava se bude zatraceně hodit a ty elegantní bílé nesmysly holt strčím do skříně, no! 😡

   1. Nebuj, on jejich čas určitě přijde (sun) .
    Je skvělý, že jste narychlo vymysleli náhradní variantu. Určitě to bude fajn 🙂

 15. Hezky si to užijte! A hlásím, že Hřívnatec se zařadil do zástupu fanoušků Rádia Dede, jen jsme včera vylezli z auta, už se hnal ke compu 🙂

 16. Hezkou dovču, však ono to dopadne, uvidíš. Třeba z toho nakonec vyjde něco hezčího, než bys čekala, nechej se překvapit.

 17. Já bych toho neželel, hrabství Cornwall, divoké, tajemné a mystické místo, pradomov jednoho z původních keltských kmenů…to je přece bájo dovolená, Dede ! 🙂 Užijte si to. (y)

  1. Já vím, milý Pú, my jsme s návštěvou Cornwallu počítali stejně, ale tamto mělo být… no něco úplně jiného. Ale já se jednou dočkám (inlove)

   1. Hmm … Cornwall … Dům na pobřeží (a jiné, známější … třeba Hospoda Jamaika 😉 )

    1. tak tedy Hospoda mě zklamala. Mají sice vycpaného piráta hned za dveřmi a spoustu jiných „zajímavostí“… ale byla taková dost zatuchlá a špinavá… na druhé straně plná reklamy a kýčů. Ale parkoviště mají veliké (wave)

 18. Milá Dede – nic si z toho nedělej, že neobjevíš Ameriku – stejnak se to už před pár stoletíma povedlo inspektoru Colombovi (chuckle) .
  A v Anglii si to taky užiješ – a navíc aj Kazan.
  Tak šťastnou cestu a dávej tam na ty svoje chlapy pozor – a oni na tebe. A těším se moc moc na fotky a povídání a na tebe a vůbec. Papapá

   1. Tohle je starý pašerácký domek nad útesy 😀 Podle obrázklu moc pěkné (bylo štěstí, že měli volno – ona naštěstí ještě není úplně sezóna)¨, uvidíme, jaké to bude ve skutečnosti… 🙂

    1. To je myslim hodne velke stesti. My jsme to tam s brachou projizdeli kolem vanoc … pusto prazdno, poprchavalo, ale stejne to bylo pekny. A nedokazu si predstavit jak to na tamnich pidicestickach vypada v lete.
     Stedrovecerni vecere v rybarne v Penzance … s urgentnim telefonatem z emeriky, ze se neco poentilo a jak to maj proboha spravit … marne hledani cehokoli co by melo otevreno 25 … ani McDonald na pumpe u A30ky … 🙂

     1. Jendo – my tam projížděli před 4 lety na začátku července. Na silničkách pusto, prázdno… snad jen na největších atrakcích (útesy Konce světa, Tintagel…) bylo turistů víc. I Exmoor a Dartmoor byly tou dobou bezlidnaté.

 19. tak ti přeji krásný pobyt – tam se vám určitě bude líbit.

  Pokud můžu doporučit, zajeďte na Tintagel pozdravit rodiště krále Artuše. A pozor tam na racky – viděli jsme je útočit na obědvající lidičky v předzahrádkách restaurací. A takový velký mořský racek v talíři… nic moc… Slabé nátury utíkaly od stolu, profíci zaháněli racky vidličkou a nožem (rofl)
  A pak se mi moc líbil St. Michel´s Mount… podobnost se známějším francouzským kusem světa není náhodná.

  Ta Amerika je asi opravdu pro tebe zakletá, tak snad Cornwall bude alespoň trošku náhradou (inlove)

  1. Díky 🙂 Mrzí mě jen, že jedeme tak na slepo, nepočítali jsme s tím, tak nemám nic načteno 🙁 A ta Amerika? Po čtvrté mi to nevyšlo, z toho dvakrát už jsem měla letenky… prostě tam asi nemám co dělat 😀

   1. v prvním „íčku“ si koupíš průvodce a budeš plánovat operativně ze dne na den. Však on můj přesný plán taky dozná určitě aktualizace na místě…

 20. Připojím se a přávidím, neboť v tuto dobu jsme se měli s MLP a Kubulínem nalézat někde okolo Mallorcy na výletní lodi snů. Dva dny čekání na odlet v Drážďanech, od MLP nová kamera s HD rozlišením a pak zpátky domů. No což, snad to vyjde příště a příroda se umoudří. Tak, vše dobré. Jinak, horší by bylo vyletět a nedoletět, takže vlastně vše je OK! Užijte si to !

 21. Tak děcka: slibme si, že budeme h o d n í j a k t o n e j v í c d o v e d e m e , ať nás mistrová potom pochválí. Když nám tak podstrojuje! A nebudem dělat naschvály břím A+M a oni taky k nám určitě budou hodní.
  V okně k západu je jen dole táhlý tmavý (tedy jindy zelený) hřbet kopce a nahoře měsíc a mezitím pás fialové, žlutozelené, zředěné blankytné (no- spíš už špinavý kobalt či pruská modř), tmavého ultramarínu a nahoře už všude tzv. navy blue. A tak 10 stupňů nahoře na ZSZ krásné bílé světýlko: Veram! Je to Venuše?

  1. asi je, letadla nelítají, tak co by tam svítilo? 🙂 To já totiž jednou – no však na Zlatém kopci to bylo – vidím přejasné světlo nad jihovýchodním obzorem, nehýbalo se, jen svítilo, já honem přemýšlela, že to žádná planeta být nemůže, tak co to k čertu je? ale trošku se to pohnulo, zablikalo tam do červena, táhle začalo sestupovat po oblouku – letadlo letělo nějakou chvíli při přistávání přesně ke mně, čelní světlo přebilo ta červená světýlka na křídlech – a tak vytvořilo tuhle záhadu.

 22. Vrchní zvířetnická velitelko! Přeju vám krásnou dovolenou a vraťte se nám zpátky řádně zrekreovaní. Všichni tři. 🙂 Každý den úsměv, (sun) každý den sluníčko a jen malilinko (rain) Jen tak, aby nebylo moc prachu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN