123 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Haló, dámy, zkuste si to stáhnout k sobě na vlastní disk. Na řádek „Pro přehrání klikněte…“ Klikněte PRAVÝM tlačítkem myši. Objeví se rozbalovací nabídka a v ní najděte něco jako „uložit cíl odkazu jako“. A něco vám to nabídne. Můžete to přijat (a zapamatovat si, kde to je) nebo můžete sami zvolit, kam to dáte. A teď když na stažený soubor poťukáte levým tlačítkem, velmi pravděpodobně se vám přehraje. Pokuď ne, tak asi nemáte zvukovou kartu nebo reproduktory. A to teda máte smůlu. 🙁

  1. Mě to taky nehraje ;( asi stará verze windows media playeru… 🙁 nevím. V práci s tím nenadělám nic (nedá se nic nainstalovat) Zkusím si to stáhnout a pustit na notebooku.
   O to víc jsem si užila Betíček 🙂
   (ale aby mi to nebylo tolik líto, tak mám lehký příklady)

  2. Veram, já jsem cepovaná z původního čajíčkového Ufona. Tam jsem si stahovala i kdejakou fotku u mailu, abych si je mohla v klídku prohlédnout. Fonguje to skvěle. 🙂

 2. ;;) R O Z V E R N Í Č E K . ;;)

  .(*) Po venkovské silnici šlapal starý Jošua Baume s obrovským nákladem dříví na zádech. Plahočil se do táhlého kopce, něco cedil skrz zuby, nadával. „Nejsem nic víc než zvíře!“ Vtom mu otep sklouzla z ramenou a on se rozkřikl: „Už nemůžu! Ať přijde anděl smrti a vezme si mě!“ A anděl smrti se okamžitě zjevil. „Volal jsi mě?“ „Eee… nemohl bys mi pomoct to naložit zpátky na záda?“ povídá stařík honem. Mravní ponaučení: lidé dávají přednost bídě před smrtí. .(*)

  ~o) Vinšuju všem klidný večer a hezké sny. ~o)

 3. Rádio Dede si poslechnu až zítra, tady na to mám moc pomalý internet. Už se děsně těším (clap) Teď jen hlásím, že zítra snad budou nějaké fotky hračkovitých koníčků! Dnes už byli oba kluci s maminama venku, tak MLP usilovně fotil 🙂

 4. Fňuk fňuk, ani na jednom počitači to nejde přehrát, uvidím, vlastně možná uslyším zítra v práci (yawn) (yawn) (envy)

 5. Mňaůůůůůůůůůůů 🙁

  Jinak tedy musim říct, že Oscar Beltrán je naprosto úžasný. Včera si na milonze (taneční zábava po Argentinsku) dal hned čtyři vystoupení za sebou a v rámci milongy (tentokrát rychlý tanec příbuzný tangu) vyběhl a seběhl s partnerkou schody co tam tak na kraji parketu jsou. A ještě při tom měnil rychlost.

  Ovšem první dnešní seminář … mňaůůůů. Asi si fakt zajdu k veterináři.

   1. Určitě je to lepší ve všední den (já vím, že asi nemůžeš), kvůli těm motýlům tam bylo dost plno. Ale je to opravdu úžasné, půjdu ještě jednou.

    1. No, ty motýli mě štvou – ne že bych měla něco proti nim osobně (chuckle) , ale že se tam na ně táhnou davy… Dobrej tip s tím plánkem (y)

 6. Milá Dede,
  zase se budu opakovat – krásné povídání. Já to věděla, že Hobitín je země pro tebe a pejsky.
  Jinak – já si nemůžu zase tak moc stěžovat – za těch deset let, co máme psa, by se konflikty spočítaly na prstech jedné ruky (ale za to mě vždycky vyvedly tak z míry, že jsem se z toho vzpamatovávala ještě dva týdny (sweat) ). Ale s čím jsem neměla potíže, to bylo vzít psa do restaurace – po slušném zeptání nás nikdy neodmítli, dokonce ve většině podniků přinesli i misku s vodou. No – je jasné, že jsem se necpala nikdy tam, kde byl piktogram se šrtnutým psem.

 7. Milá Dede, tak pod tento článek se bez výhrad podepíšu se svými zážitky se psy v Anglii. Jen s tí rozdílem, žá JÁ jsem byla ta vrhající se a drbající – svého psa nemaje.
  Ty osatní články jsou jako z jiné země, než ve které jsem prožila 4 roky. Je to dáno tím, že jsme bydleli v naprosto odlišné lokalitě plné černochů, indů a arabů. Zásah policie v neprůstřelných vestách a s pistolemi, jsem zažila téměř na vlastní kůži – ve vedlejším domě (jak jsou k sobě vždycky ty dva přilepené). Svou kůži jsme ale měla důkladně schovanou doma a nevystrčila jsem ani nos… Naučila jsem se chodit s hlavou sklopenou (tehdy jsem byla ještě blondýna s dlouhými vlasy) a zásadně se žádnému chlapovi nedívat na ulici do očí. Berou to okamžitě jako výzvu…
  Tož tak, nestěžuju si, zážitků mám plno, jen ti tiše závidím (přávidím), že se pohybuješ v jiných kruzích a že se s námi o ty Tvoje zážitky dělíš. Děkuji Ti za to.

  1. Ještě jsem zapomněla – jak se to město jmenuje? Chtěla bych si to najít na Googlu.

   1. A ještě do třetice to nejlepší – pan profesor, co m léčí při poslední kontrole pravil, že mu stačí mě idět za dva něsíce, což značí, že je s léčbou velmi spokojen (já ostatně taky) a že tu hnusnou potvoru snad porazím i napotřetí !!! (rofl)

    1. to je krásná zpráva (h) Jsi bojovnice veliká (h)
     Dede bydlí v Oxtedu – jižně od Londýna

     1. No ještě jednu zastávku vlakem dál a kus pěšky za ves 🙂 Jinak je to East Surrey, už opravdový venkov – i proto se hlásím „z Hobitína“, vím, že moje zážitky moc přenosné na jiné části Anglie, a zejména potom města, prostě nejsou…
      Jinak milá Jiřino moc a moc gratuluju! (h) (f)

    2. Jirino, to je fantasticka zprava. (h) (h) You go girl!!!!! A uzivej si jara – treba uz k vam brzo dorazi.

    3. Tak nádherná zpráva je pro mne velice vítaná. Jiřino, gratuluji a přeji krásné jaro pro nabrání sil. (rose1)

 8. Milá Dede, kdeže to jsi? Na Jupiteru? Ne ne, já vím, znělo mi to jako pohádka na dobrou noc a příště se chci narodit v Anglii (blush) Díky za povídání. Kéž by alespoň polovina toho platila i u nás…

 9. Matyldo, snažíš se uklidnit psa, jenže ten pes si to pamatuje a nemúže si to srovnat vždy v té mrňavé paličce a z toho jsou pak ty maléry. On si vždy nevyhodnotí kdo je na tom odrážedle nebo kdo má v ruce klacek- v určitém okamžiku může nastat zkrat…. i nejhodnější pejsek je jenom pejsek a není to jen o výchově.

 10. Tak konečně jsem se dostala k počítadlu. Dede, moc děkuju za krásné nedělní vyprávění, tentokrát jsme poslouchaly s Kačkou a i jí se to moc líbilo. Tatínkovi přeju jen to nejlepšejší k narozeninám a spousty radosti s Bertíkem.
  Xerxová, co tvůj paleček? V tom mém ve čtvrtek křuplo, vše se usadilo na svá místa a už mi to pajdá trochu líp, ale boty ještě neobuju. Zkusila jsem to v sobotu a se zlou jsem se potázala, takže chodím jak magor v pantoflích „gumákách“ s kožíškem uvnitř.
  Tak se tu mějte všichni hezky a nezlobte, my se s Lindou šmrdolíme k babičce za Albínou.

  1. palec je skoro dobrý – krásně vybarvený, ale když se vybarvil, tak skoro přestal bolet. V pevných botách můžu chodit skoro normálně, jen v nerovném povrchu je to horší. A pak když mi Betka šlápne na nohu, tak se diví, proč tak vyvádím, když už bych na její přízeň a přítomnost mohla být zvyklá…
   Držím palečky, aby se i tvůj palec brzy umoudřil a vrátil se do „vhodné botové“ velikosti

   Mám příklad pro Myšátka jedna plus dvě … (wave)

   1. Tak to jsem ráda, že jsi na tom líp. Mně Matěj stoupnul na palec ve čtvrtek dvakrát a jak ty prcky mám ráda, měla jsem chuť kousat a on se mi velmi srdečně chechtal, když jsem vydávala neartikulované zvuky.V pondělí jdeme do divadla a já půjdu jak sedlák v gumákách. No nedá se nic dělat. Betáska poňufej.
    Jsem na tom hůř – ze zvláštní a tak těžký příklady 3+8!

 11. Milá Dede, já bych si připadala jako ve zvířecím a člověčím ráji.
  Po těch desítkách let soužití se zvířaty a „drahými“ spoluobčany Tvoje vyprávění působí jako balzám na mou zvířetnickou duši.

  1. Jojo, bylo by to príma, kdyby to takhle fungovalo i všude u nás. I když já osobně si moc stěžovat nemůžu, u nás je to vcelku v pohodě.

 12. Hm vypadá to jako země psích snů…jenže ono jde vůbec o mentalitu obyvatel. U nás by se to za a/nedodržovalo a za b/ by stále hrozily infartky u nepsích lidí

  Ale moc se mi líbí srovnání Norska a Anglie, to by jedne nevěřil,… Jen mi chybí dodatek o poměru psích plemen

 13. Díky, Dede… Ono to je takhle v lecčems. Některý země mají zákony užitečný a rozumný, lidi se podle nich přiměřeně chovaj a všecko to docela slušně funguje. Jinde je zběsile zakázáno všecko, všichni na to kašlou a druhou stranou hústy na to nadávaj…
  Nevím, kudy z toho.
  Užívejte si to (h)

 14. Milá Dede, vždy se těším na krásné nedělní povídání a na Betí týdeníčky od Xerxové. Náš pes by to tak nenaštěkal jako Betka. Děkuji náhodě, že jsem Vás objevila.

  1. alespoň krátké představení by určitě koliáček zvládnul. A pak už se to podá – jen začít…

 15. Tak dnes má narozeniny otec můj milený (inlove) , pro návštěvníky setkání známý pod jménem Joss a vždy doprovázený závisláckým pudlíkem Bertíkem 🙂 Tak tati, všechno nejlepší a hodně (sun) pro každý den! (h) (h) (^) (d)

  1. Milý Jossi, přeju Vám všechno nejlepší (h) a hlavně ještě mnoho a mnoho procházek se závisláčkem Bertíkem. (dog) (f) (h) (^) (d) (sun) (music) (clap) (party)

   1. Všechno nejlepší k narozeninám – dítko se Vám převelice vyvedlo, jak je vidět a slyšet i z dnešní relace (rose1)

  2. Milý Jossi – hodně zdraví a spokojenosti a hodně hodně vycházek s pudlíkem Bertíkem. Ehm – doufám, že nacvičujete do Doksů sedání na židličku (nod) (nod) .
   A posílám virtuální kytičky (rose1) (rose1) (rose1)

   1. Sice pozdě, ale přece se přidávám k řadě gratulantů. Všechno nejlepší, hodně zdraví a pohody Tobě i Bertíkovi. (rose1) (^) (d) A těším se na shledání v Doksech.

  3. Plnou náruč (rose1) (rose1) (rose1) a přání všeho nejlepšíh posílám z jihu Moravy. (sun)

  4. Sice pozdě ale přec, všechno nejlepší přeje celá smečka od kočenek Čity a Mii s pesem Daníkem ( pojmenován po nezapomenutelném stýčkovi od Nazgulů) . (rose1) (rose1) (d)

  1. Povídání mi připomnělo rozcvičku na začátku hodiny angličtiny- Cos jste dělali o víkendu? Většina lidí se cestou do kurzu snaží vzpomenout, co to vlastně dělali. Jeden pán přiznal, že se vždycky před odchodem ptá ženy, cože dělali… (rofl)
   Betynka má tradičně krásně fotky, je taková sošná. A přávidím ty kytky!

   1. Matyldo a ptá se někdo TEBE, co jsi dělala o víkendu? Pro mne by to byl – pokud někam nevyrážíme – taky stres (shake) . Ostatně: přednosta má ošklivej zvyk ptát se mě, co jsem měla k obědu. Občas se nad tím cestou domů taky zamejšlím (chuckle)

    1. Neptá, obvykle jim to řeknu sama, ale použiju složitější slovní zásobu a zkouším, kolik toho pochopí 😉 😛

   2. Chichi – Terky se doufám neptáš, protože u ní by byla standartní věta – Jezdila jsem na koních.

  2. Chuděrku malou stresujete masakry (rofl) . Fotky jsou bezvadný! Zvlášť u květinových jsem se potěšila (happy) .

  3. Betka je na všech fotkách děsně sošná :* Zajímavý – jak jsme letos měli v nížinách taky zimu, přijde mi, že se v jarních kytkách a spol. nějak předcházíte 😀
   Co palec?

  4. Vyprávění mne vehnalo do vzpomínek našeho krátkého pobytu v nádherném kraji Lužických hor. Tolštejn jsem na fotkách poznala, i když je trošku jiný, my tam byli ve vegetačním období. Křížový vrch u Jiřetína vyvolal asociaci funění do prudkého kopce, ale ten výhled!
   Jedenáctka je dnes moje šťastné číslo 😀

 16. Matyldo, našeho psa také chodí hladit děti. Nejčerstvěji včera na veterině- byla tam rodinka s yorkšíráčkem- a s malým klukem asi prvnáčkem. Ten chlapeček se přiblížil k Donovi a začal ho hladit. Babička s údivem koukala a říkala, že se bojí i jejich pejsánka, když zaštěká. A on na to, že to není normální pes, že to je kolie. Náš pes snese každého, kromě ,,souseda“, se kterým má špatné zkušenosti. Košík ale také nemáme. protože se i na kolii špatně shání na tu úzkou hlavu.

  1. Borůvku si šlo pohladit i dítě, co se psů bojí, protože ho pokousal westík. Mamince málem vypadly oči :O a kroutila nad tím hlavou, nicméně kluka nechala a nesnažila se ho nějak šíleně ochraňovat. Fakt je, že zná Borůvku i mne, ale chlapečka jsem viděla poprvé v životě. Ale dětem na odrážedle se už teda programově vyhýbá…

  2. Marko milá, zanechej výmluv a pořádně nám Dona i Moura představ (nod) . Zážitků musíte mít spoustu (inlove) .
   Mimochodem jako střelenec é střelec tady nejsi ani náhodou vopuštěná 😉 .

 17. Nemohu povídání otevřít, hlásí mi chybu s připojením, při tom povídání předchozí otevřu a připojená jsem, internet šlape jako na drátku. Ach jo, ta technika (envy) a zrovna povídání o psí Anglii ;( !

  1. Omlouvám se, že zmatkuji, teprve nyní jsem si přečetla ostatní komentáře včetně Andyho, takže začnu pracovat na stažení do počítače, (díky Maričko).

 18. Tak tohle je fakt utopie… Oč by měli jednodušší život lidé psí i bezpsí, kdyby dodržovali jednoduchá pravidla. Borůvka působí natolk klidně, že jsem občas maminkami malých dětí požádána, jestli si děti můžou pejsku pohladit, tak jim ji přidržím za obojek, aby ji nenapadlo batoleti olíznout nos, jak mívá ve zvyku, a dětičky hladí a hladí. Ale i my máme za sebou to, že do ní najíždělo dítko na odrážedle pod vlídným dohledem matky, jiné dítko se ji pokusilo nakopnout a scénu v prázdné tramvaji v červencovém vedru, že pes nemá náhubek. Od té doby je náhubek smrtelný nepřítel, tak asi taky pořídíme „síťku na pomeranče“, aby v té věci mohla aspoň otevřít hubu a vypláznout jazyk, protože na malé čumáky nic nesedí a v tom jediném, co máme, hubu skoro neotevře, a tak mi v tom vedru tehdy začala kolabovat. Servala jsem jí náhubek dolů, ale při vystupování na mě řidič zase řval. Ve vlaku teda průvodčí neřekla ani slovo, když Borůvka seděla v psí tašce a jen se na průvodčí dívala. Je to jen o lidech.
  A pokud jde o čistotu- znám tu spoustu lidí, co po psech uklízí. A pár těch, co to nedělají, obvykle majitelé velmi velkých psů, takže jsou to hromady. No a když se takový miláček vyvenčí třikrát denně, můžou se ostatní strhat. Stačilo by vyhlásit opravdu citelné pokuty a taky je případně vybírat a byl by klid.
  Klidnou neděli všem!

  1. No jo, vyhlásit, to by se ještě vyhlásilo (ono snad i vyhlášeno je, ne?). Ale ta realita…
   K tomu zážitek sice nepsí, ale velmi ilustrativní: tuhle jsem šla domů přes Stromovku a přes lávku do Troje. Z obou stran je na ní velká a zřetelná cedule „cyklisto, veď kolo“. Teda nevím, proč se cyklistovi tyká, ale ono je to nakonec jedno. Kromě zcela zanedbatelných výjimek všichni na tom kole mezi těma chodcema, malejma dětma, psama a maminama s kočárkem tu úzkou lávku přehučej v sedle, pokud možno co nejrychleji. Včetně spokojenejch rodičů s prckama na kolech… ať děti viděj, jak je to správně, že jo.
   No – a tentokrát jsem na tý lávce potkala dva policajty. Spokojeně kráčeli, kolem nich švihaly ty kola… myslíte, že je to nějak rušilo při výkonu služby?

    1. Mně je kolikrát tak strašně líto psů, co jsou na vodítku i v psí zóně, kde psi smí bez vodítka- jenže majitelé obvykle tvrdí, že by jim pes utekl. Pak obvykle nejsou proběhnutí a o to víc se sápou z vodítka pryč a majitel má strach… a furt dokola. Jenže psí zóna je u nás dlouhá snad 200 metrů a s Borůvkou chodím na volno bez vodítka na vlastní triko, protože to není chodník, jen pěšinka. Potkáváme tam spoustu pejskařů, co tudy chodí, aby se pes vůbec proběhl- a ti potenciálně nebezpeční jsou na vodítku. Takže to jde, s trochou ohleduplnosti (a hlavně když majitel není dvacetiletý mladík, kterému nenarostla ramena, a tak to dohání jinak- místní majitel nezvladatelného vlčáka).

 19. Ách, povídání o psí Anglii zní jako rajská hudba… (happy) Díky, milá Dede (inlove) .

  Vzhledem k tomu, že máme za sebou sérii nepříjemností, je mi z poměrů u nás smutno. Minulý víkend se dařilo. Nejdřív jsme se na chodníku vyhýbali mladé rodině – máma, táta, kočárek a malá holčička s dětským kočárkem. Ustoupili jsme s Pedronem z chodníku na trávník a malé dítě cuklo kočárkem ve snaze nabourat do buldoka. Poté scéna ve vlaku, že nás průvodčí nemůže vzít, když psovi čouhá z batohu kousek čumáku bez náhubku… asi fakt budeme muset uháčkovat nějakou síťku nebo jak pravila Xerxová – síťku na pomeranče :O . Korunou bylo pokousání buldočíka. Hmm, majitelé agresora se omlouvají ještě teď, prý to „obvykle“ nedělá…, ale z řeči vyplynulo, že několik podobných útoků už má jejich miláček na kontě.
  Chjo, nejvíc mě dere, že řešení jsou strašně jednoduchá… a přitom utopie 🙁 .
  Příjemnou aprílovou neděli všem! (sun)

  1. Občas mám s Bobešem podobný problém a to nemá až tolik placatý čumáček, ale koší´k se na něj také špatně shání.
   Minulý týden jsem ho na chviličku nechala před pekárnou (a to jsem ještě koukala skrz výlohu…) Najednou slyším kvílení, vyletěla jsem z pekárny a vidím malého kluka( 4-5 let) jak mydlí Bobeše plastovými hráběmi. Maminka stála vedle a telefonovala. :S Pěkně mě svrběla ruka 8)
   Na moje upozornění mě odpálkovala, že se mám starat o své a ne o to co dělá její dítě…. :@
   Zajímalo by mě, co bude tento chlapeček dělat ve starším věku, asi bude mydlit maminku….

   1. A to se člověk na moc nevzmůže, že? Snaží se uklidnit vlastního psa a přesvědčit ho, že už to bude dobrý… Já bych vždycky takové krůtě jednu s chutí pleskla! Dost to vypovídá o výchově- ta dnešní naprosto svobodná je fakt chuťovka (fubar)

 20. Krásné dobré nedělní ráno všem! (h)

  Doufám, že je to naposledy, co neslyším Rádio Dede v ten správný čas; dnes kolem poledne bych se měla dočkat zprovoznění nového počítače. Už se těším, že udělám hrnec kafe a pak si nejdřív pustím povídání o Atlantiku za zády a hned potom tohle pejskové. (nod) (inlove)

  Praha hlásí setrvalý (rain) a čudlo na balkóně hlásá 6 stupínků Cé. :S Ono teda byla potřeba, aby zapršelo (Báro, co u vás?), ale mělo pršet v pátek, aby se o víkendu daly kypřit záhony. (f)

  1. Konečně, včera. Sice tak na jedno napájení, ale pastvině to moc pomůže. A umřelo mi jehně. A narodila se trojčata a hned zmokla. Ale konečně alespoň trochu prší, už to fakt nešlo. Hurááá. A ten, co s ním obvykle spávám, si včera užil první výjezd na motorce, zatímco my jsme páchaly pelechy a hračky do kámku navýstavu. Celý den si užil a pak změnil plány a chtěl zajet za náma. Přijel mokrej i na prdeli a i z helmy vylíval vodu, chicht, nalil do sebe půl miskyrumu s horkou vodou a kilem cukru a tím se stal nepoužitelným na cokoliv. Odvezla jsem ho domů potupně navlečeného v bráchovo teplákách, nalilo mu i do věcí napřevlečení. A pro mašinu musí dneska. Jojo, ti motorkáři to maj těžký (rofl) .

 21. Dobré ránko nedeľné všetkým. (f)
  Dede , krásne sa to počúva. Z toho je jasné, čo všetko zaviní strach. Kiež by také psie Anglicko bolo aj u nás! (toivo)

 22. Hezký den všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) A těm, co potřebují pofoukat nějaké bolístko na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h)

  Dík za povídání o pejskách (dog) . Přehraju to i Betce (rofl) (až tedy vstane), aby slyšela, co ji čeká. A vzala si ponaučení, že pejsci tam musí být slušně vychovaní, nežebraví, nevrčiví…

  Zataženo, mokro, ale právě teď neprší, Jsou 3 stupně…

 23. Zase moc hezké povídání milá Dede. (clap) Nespustilo se mi to hned, musela jsem si to celé nejprve stahnout do počítače, ale pak naskočila páska „rádia“, já klikla a poslouchala, zatímco jsem si na počítači hrála „spider solitaire“ – krásně oddychová chvilka (o) (wave)

  Ano, také znám psy zalezlé pod stoly v místním anglických „pub“, a vždy byli velice poslušní, kolikrát dokud se štamgast nezvedl, jeden ani nevěděl, že psa má s sebou. Často jejich majitel při odchodu ani toho svého ušatce neoslovili, prostě se zvedli, rozloučili a odcházeli. No a pes poslušně vycupital za ním. Opravdu civilizovaný přístup., jak v těch hodpůdkách, tak při procházkách. Podobně jsem viděla psy i v Německu – tedy jen v těch místních hospůdkách nebo restauracích. No nějaké nóbl gastronomické zařízení by psy asi odmítlo vpustit (to ale nemohu potvrdit, do takových jsme nechodili). Jak už napsala HankaW, tady psi do restaurací nesmí, s vyjímkou slepeckého psa. Ve venkovních kavárničkách, by to snad šlo, ale i tam by si asi dotyčný se psem sedl pro jistotu na tu nejkrajnější židly.

  Přeji hezkou neděli (sun)

 24. Mila Dede; pravidim tu psi pohodu v Hobitine. Zejmena ty hospody, kam se muze se psem. To tady ani nahodou. Dela to komplikovane vylety. Minuly tyden jsme jeli k nasi strane Atlantiku a vzali jsme s sebou Jakeyho, protoze by to bylo na neho dlouho byt doma zavreny a nemeli jsme zrovna nekoho, kdo by ho vypustil. Takze jsem musela nadelat sendvice, zabalili jsme piti a hodovali jsme pak ve stinu vsede na kufru Caravanu. jeste tak u nas ve meste kolem univerzity jsou kavarny na ulici a tam, v nekterych, nechaji psa spocinout. A pritom tady ma spiusta lidi psy a stara se o ne dobre, ale je to cosi o hygiene, a co kdyby nekdo mel alergii, nebo zakousne dite…. proto jsme taky casto na delsich vyletech kempovali nebo zustali v kempu v obytnych srubech. Tam psi muzou a je tam vcelku pro psi dobre prostredi. A clovek si neco uvari na varici a nemusi se starat o hospody. Ale zas na druhou stranu odpocivadla u dalnic jsou pro psi rodiny dobre vybavena a musim rict, ze i tam lidi po psech uklizeji. takze tak.

 25. Omlouvám se za to, že to není jako obvykle, ale máme nějaké problémy s yourlisten, naším dosavadním poskytovatelem. Museli jsme změnit způsob nahrávání povídání na net, ale snad Vám to bude všem fungovat…

  1. Musím říct, že nebýt Andyho (inlove) horečné snahy na poslední chvíli, tak se to vůbec nepovedlo, přestože relace byla nahraná včas – zkrátka jsme zůstali nahraní my, když yourlisten nefungoval… Snad si to i tak užijete 🙂

   1. Užila jsem si, a tentokrát veřejně: Dede, máš krásný hlas. A nad tou černou obrazovkou jsem si představovala, jak gestikuluješ 8) Hmm, že bychom se složili na kamerku? (rofl)
    Andy (y)

  2. Andy, stáhla jsem si to jao soubor do počítače a už to jede!!! Dííííky Tobě a Maričce, která mě nasměrovala (clap) !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN