86 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Ještě se nezávazně zeptám – šak za optání nic: ta sympaťanda švižná – je to tvoje squaw, prosím? Esli není… proč není?

  1. Tak pěkná je, ale nerozezná derivaci od integrálu..:-) To je zásadní nedostatek do vztahů. jediná horší věc by byla kdyby podporovala teorii smyčkové kvantové gravitace a ne teorii strun.

 2. Marku paráda!! Umíš a máš talent! Teď si jen najít a nebo vybrat žánr který by tě nejvíce zajímal a přinášel uspokojení. Tento rozvíjet a pak by moh být další vynikající fotograf světového formátu. Samo sebou profík. Good luck!!!!! Keep up good work!!!!

 3. Fotky jsou velice dobré, nezamlouvá se mi jen ta do fialova tónovaná. Celkově velmi pěkná studie. Akorát by mě zajímalo, co ta krásná holka řeší za fyzikální problém, když tam má Schrodingerovu rovnici, Feymanův diagram, Gaussovské rozdělení, jakousi matici a Einsteinovu rovnici, pak nějaké kovektory a možné nějakou cykloidu? 🙂 😀 🙂

   1. To nás matematicko-fyzikální ignoranty moc nezajímá, už při pohledu na tabuli chápeme, proč si rve vlasy (rofl)

  1. Ježišmarja. To ty všecko ZNÁŠ?!?! Jak já se mám s vama stýkat, takhle? Že sis to vymyslela, že?

   1. No, nevymyslela, znávala jsem to, ale má zkoušková období probíhala tak asi před padesáti lety, tož už to jen tak opticky poznám… 🙂 😀 🙂

     1. To je nestvůrné. Vy ostatní to tam vidíte všecko taky?! Víte, že chvástání se je hřích?

  2. Já jsem na to měl asi 10s tam nakreslit něco co pro lidi vypadá strašidelně..jinak jsem tam ještě dopsal dole všeobecný zápis matice a parciální derivace podle sinu..prostě to první co mě napadlo :-)Ale děkuju moc

 4. Kde jsou Tvé hranice, kde meze Tvých možností, vzácný synu mé vzácné přítelkyně? (clap) (clap) (clap)

 5. Milý Marku (inlove) , že jsi výtvarně nadaný, o tom dávno není pochyb – Tvé poslední logo pro Rádio Dede je prostě senzační, ale že máš tak obrovský cit pro fotografii, to jsem netušila.
  Skoro se mi až chce napsat, že bys neměl hříšně plýtvat svým mimořádným talentem a že by ses měl umění věnovat hlouběji, profesionálně. Máš co říct – a umíš to říct, to je vzácné.

  1. Marku, myslím si totéž. A když si já něco v téhle oblasti myslím, tak už to má váhu!

 6. umíš (nod) To je úkol do školy fotografie ?? Pokud ano, tak myslím, že to s vámi dělají dobře (wave)

 7. Moc sikovnej. Ale trochu jsem se musela pousmat, jak divka stoji u tabla s rovnicema. Tak to by mi vlasy taky vlaly – ale hruzou z nepoznatelneho. Ne, ale vazne, mam hluboky obdiv k lidem vsestranne schopnym. (y)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN