POZVÁNKA: Víkend se závody psích spřežení

Hanácký musher klub vás zve na závody psích spřežení „Pod věží“, které se koná příští víkend, tedy 27. a 28. března pod věží v Radíkově (Olomouc). Závody začínají v sobotu ve 13 hodin, v neděli potom v 9 hodin ráno.

Přijďte se podívat na závěrečný závod sezóny 2009/2010, čeká vás den plný nadšení, sportovního zápolení a napínavé podívané. Přijďte podpořit dvou i čtyřnohé závodníky a i vám se začne chtít si pořádně zaběhat 🙂

Další informace najdete zde

Za všechny zúčastněné vás zve Renáta Macková, ředitel závodů.

Aktualizováno: 21.3.2010 — 21:14

22 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Jsem si uvedomil … ja zapomel … preju dobre pocasi a jeste lepsi naladu! Uzijte si zavody, i bez nas, kavarenskych povalecu 😉

 2. Jejda, tak to mám co by nožkou dupla, Sv.Kopeček u Ol. , tam to moc doře znám a Radíkov hned vedle, no to je paráda. Za mladších let jsem tam hodně jezdila za kamoškou do Samotíšek a taky jsemkdysi měla v Ol. prácičku. (clap)
  Škoda, že nemůžu ale jedu výletovat do mikroregionu Posázaví, snad tam bude ten pohár zdraví, aspoň. (wave) I tak , díky za pozvání. Přeji krásné počasí a dobrou náladičku všem sebou. (sun)
  (dog) (dog)
  (dog) (dog)

 3. Žjúúúva, hned bych jela (clap) , akorát to je od nás DĚSNĚ z ruky… Tak ať se závod vydaří a počasí přeje a psům to běhá a všichni jsou spokojený (y)

 4. Jj, je to drobet z ruky – škoda. Ať se akce vydaří k všeobecné spokojenosti lidí i pesů! (y) (sun)

 5. Zdravím všechny. Závody se pro tentokrát přesunuly na jiné místo, ke Svatému Kopečku. Je to v dosahu MHD Olomouc a jsou tam i koníci, jízdárna. Bohužel tentokrát to bude nejspíš bez ohařů z Bohumínské mokřiny. Ale dlužím Vám ještě podzimní reportáž a odkaz na čerstvé fotky dodám taky.

 6. Díky všem za pozvánky, ale nemohu bohužel ani tam, ani tam. ;(

  Ale pozvánky velice chválím (clap) , to je moc fajn, že je sem dáváte, protože není nad osobní doporučení a každá akce si určitě najde své příznivce. (y) (nod) (wave)

 7. Pro mě je to krapítek z ruky,ale kdyby byly někdy blíž ku Praze, moc ráda to omrknu. Třeba při tom koukání zhubnu ! (chuckle) (chuckle) (rofl)

  ale néééé: 8+9 ! (envy) Trvám na počtech do desíti! (headbang)

 8. Já se tedy nemohu zúčastnit osobně, ale doufám, že si za nedlouho přečteme báječné povídání s krásnými fotkami od naší zasvěcené zpravodajky… (rose1)

 9. Přeji pořadatelům i závodníkům dobré (sun) počasí, bahna jen přiměřěně, skvělou partu, co nejmíň potíží… prostě ať se víkend vydaří (wave)

 10. Kdyz uz jsme tak v tom zvani, tak se prilipnu 🙂
  Tenhle patek je v Praze, v hotelu Teatrino vecer pravidelna milonga, tentokrat s vystoupenim Laury Legazcue z Uruguaye.
  26. dubna tamtez milonga a koncert Orquesta Típica Ciudad Baigon (Jakube!) a od 17. do 20. cervna je v Praze festival Tango Alchemie.
  Informace ke vsem trem akcim na http://www.tangoalchemie.com/
  Hlavne ty Baigony bych doporucoval i pokud netancujete.

  1. I když netancuju a ani mně tanec nijak zvlášť nezajímá, netajím se obdivem k lidem kteří to umí. Jsem totiž naprosté pohybové dřevo dubové….

   1. Což někteří naprosto odmítají uznat a už zase se pokoušejí něco naučit. Je to boj. Někdy skoro o život. 😉 (chuckle)

   2. PŮ, JSI NA TOM ZCELA ASTEJNĚ JAK MŮJ IŘÍ, ALE TAKY JÁ SAMA.TANČILA JSEM NAPOSLEDY NA VLASTNÍ SVATBĚ A MĚLA VELICE DOST ZDUPANÉ NOŽKY I STŘEVÍČKY.DNES JSEM UŽ VŠECHNO TANČENÍ ZAPOMNĚLA. ANI TANEČNÍPRO NE NŠBYLY TO PRAVÉ OŘECHOVÉ A K SRDCI MI TANEC NEPŘIROS NIKDY. NETUŠÍM, POMKOM JSEM. SESTŘIČKA I MŮJ TÁTA TANČILI S CHUTÍ I ELÁNEM, ALE NĚJAK VŠE ŠLO MIMO MNE.

   3. PŮ, JSI NA TOM ZCELA ASTEJNĚ JAK MŮJ IŘÍ, ALE TAKY JÁ SAMA.TANČILA JSEM NAPOSLEDY NA VLASTNÍ SVATBĚ A MĚLA VELICE DOST ZDUPANÉ NOŽKY I STŘEVÍČKY.DNES JSEM UŽ VŠECHNO TANČENÍ ZAPOMNĚLA. ANI TANEČNÍ PRO MNE NEBYLY TO PRAVÉ OŘECHOVÉ A K SRDCI MI TANEC NEPŘIROST NIKDY. NETUŠÍM, PO KOM JSEM. SESTŘIČKA I MŮJ TÁTA TANČILI S CHUTÍ I ELÁNEM, ALE NĚJAK TO VŠE ŠLO MIMO MNE.

  2. A to se dá, přijít jen tak na čumendu? Mě by asi těžko někdo věřil, že si jdu zatancovat 🙂 😀 🙂

   1. Samozrejme! Prijdte se klidne jen podivat a poslechnout. Hlavne az tady budou Baigoni (26.4.) nebo Sexteto Milonguero (19.6.). Dobra ziva muzika je dobra ziva muzika 🙂

    A neboj! Veril! Dokud clovek muze chodit, muze i tancit tango. Vekove rozmezi na milongach byva tak od dvaceti do sedmdesati. Priblizne. Ja se obvykle na vek neptam 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN