ZPRÁVA: Pozvánka na 4. Setkání Zvířetníků

Milí Zvířetníci, s potěšením vás opět zveme na tradiční, letos už 4. Setkání Zvířetníků! Uskuteční se o víkendu 29. 05. 2010 – 30. 05. 2010 v rekreačně-sportovním areálu Termit u Doks.

V minulém týdnu proběhlo rozeslání oficiální Pozvánky, podrobných Propozic a Závazné přihlášky. Jelikož zdaleka ne na každého máme adresu a i maily mají občas tendence záhadně mizet, lze všechny výše uvedené dokumenty stáhnout na stránkách naší zlaté Bláži zde. Pro potřeby letošního setkání máme i letos samostatnou sekci v neveřejné části Hadopasů.

Před vyplňováním přihlášky si prosím pečlivě pročtěte Propozice a všechny instrukce!

Závaznou přihlášku si prosím stáhněte, uložte, vyplňte a odešlete v příloze mailu. Termín uzavírání přihlášek je 31/03/2010.
Propozice si také uložte a dle vlastních možností vytiskněte, při prezenci v Termitu již tento dokument vytištěný nedostanete (při loňskem Setkáni se ukázalo, ze si mnoho Zvířetníků všechny dokumenty už přivezlo sebou, a proto letos šetříme naše lesy). Vše bude ovšem vyvěšeno v Termitu na dveřích restaurace a volně přístupné k přečtení, stejně jako další potřebné informace, startovní listiny apod.

Připomínám, že Závazná přihláška není totéž co Předběžné přihlášení, které jsme od vás potřebovali zaslat během ledna 2010 kvůli přibližné představě o počtu lidí a psů. Proto i ti, kteří předběžné přihlášení poslali, musí nyní vyplnit a odeslat Závaznou přihlášku!
V Závazné přihlášce je opět i letos tabulka s údaji účastníků, jejich jmény, bydlištěm, datem narození (NE rodným číslem!) a číslem OP, vše je pro potřeby Termitu, resp. MU Doksy a můžete se spolehnout na ochranu osobních údajů.
Letos jsme se bohužel nevyhnuli ubytovacímu poplatku městu ve výši 8,- Kč/ osoba a den (každý započatý den kromě dne příjezdu, tedy pokud přijedete v pátek večer a odjedete v neděli ráno, je to poplatek za sobotu a neděli, 2×8 Kč) a také je zde příplatek za ložní prádlo 30,- Kč/osoba v případě jen 1 noci ubytování. Prosím nezapomínejte tyto částky připočítávat do kalkulace v přihlášce.

Také zdůrazňuji, že abychom vyhověli všem regulím a zákonům, je nutné v Přihlášce uvést všechny pejsky, které sebou přivezeme, ať už budou závodit nebo ne. Všichni přítomní psi musí projít veterinární přejímkou v sobotu ráno a jejich majitelé sebou musí mít platné očkovací průkazy (tedy ne svoje, ale ty psí J ).

Při platbě (po schválení částky!) prosím uvádějte do textu i svůj nick kvůli identifikaci!!!

 

Na stránkach Hadopasi v sekci Coursing 2010 budou průběžně přibývat různá témata, například výběr depozit a útulků pro letošní sbírku, podrobnosti ohledně soutěže mimouchů a dětí (tam přesuneme i část diskuse z Předběžného přihlášení), na přelomu dubna/května i startovní listiny, budou se tam ve vlnách zodpovídat i různé dotazy, které během vyplňování přihlášek a čtení propozic nutně vyvstanou atd.
Také se tam dozvíte novinky ohledně našeho vlastního Řádu, ten je nyní ve fázi připomínkování a po úpravách bude odeslán na Ministerstvo zemědělství ČR. Jde o velice komplikovanou záležitost a já i zde moc děkuji Bláže, Lucíškovi a MVDr. Sedlákove za velkou pomoc.
V prostoru Hadopasi bohužel nelze uložit samotné dokumenty ke stažení, naleznete ovšem i tam jejich odkazy.
Snažily jsme se poslat mail s informacemi každému Zvířetníkovi, na kterého máme adresu. Použila jsem také adresář z minulých ročníků, ovšem za ten rok je možné, že některé adresy zanikly a vznikly nové. Proto prosím, pokud víte o někom, kdo o Setkání má zájem, přitom nemá přístup na Hadopasi a nechodí moc často na Zviřetník (a tudíž se k těmto informacím asi nedostane), prosím přepošlete mu tento email se všemi přílohami!
V případe jakýchkoli dotazů, připomínek a podnětu prosím pište na adresu, uvedenou v Propozicích, zřízenou právě pro letošní Setkání, nebo mě zastihnete na mobilu, uvedeném na Hadopasech.
Díky všem a na viděnou v Termitišti, těšíme se na Vás!  🙂

Aktualizováno: 18.3.2010 — 12:33

67 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Zdravím. No jo, taky jste museli páchat řád svodu, to je hnus, co? Bezva soutěž, ještě si to pamatuju. Není u mě reálné urvat se přes noc, ale byla tu za podmínky slušného počasí nabídka dvou, tedy rychlých kol, mohla bych se na kus dne zjevit. To se taky může?

  1. Jasně! Pokud budeš chtít nějakou stravu, vyplň přihlášku aspoň částečně. Pokud bys s sebou měla pejska, je nutné ho do přihlášky uvést taky – podle očkováku jméno, rasu, datum narození.

 2. Bééééééé, jako zabukistka jsem se toužila dostavit už loni – nevyšlo to, v ten termín byla u nás veleslavná pouť (davy příbuzných a známých) a letos musím kvůli volbám do práce!! Pokud by někdo psal supliku panu presidentovi – bych se připojila. 🙁 ;( (yawn) (doh)

 3. Přihláška odeslána, tak to snad letos konečně vyjde.

  OT – Sotva jsem se vypořádala s Josefem (1. tabletky na paměť a prokrvení, 2. salát a petržel – dna je prevít) a s 20. březnem (krásný tmavě modrý hrnec na polévku s bílými puntíky – táta polévky rád), tak už zase potřebuju radu: Mám příští týden upéct Sacherdort nebo medový chlebíček? (^) Babi je to jedno a dostat odpověď z mužských (shake) Prej šneky!

   1. Ruláda byla tenhle víkend, tak aby byla nějaká změna. A něco sladkého opravdu být musí. (wasntme)

 4. Letos jsem se chtěla setkání zúčastnit a osobně vás všechny poznat,ale budem s černým potěšením v lázních a tak až někdy příště.

 5. Jak já vám závidím (wave) , úplně moc. A zrovna do Doks to máme kousek. Silně koketuju s myšlenkou, že když jako mimouch nic, tak si udělám sobotní výlet.
  ups, sklerotik. přece 17

  1. a v neděli druhý výlet 😀 – neboť je soutěž zvířetnických mimouchů a Andulka přece nemůže na startu chybět (pokud tedy mamina nebude zrovna v nemocnici…) (u)

   1. Milá Týno (inlove) , akce je zajištěna po všech stránkách – porodní bábu budeme mít taky! (nod) (h)

    1. s Andulkou necelý týden před termínem jsem byla v Adršpachu, sice jsem nelezla, ale i tak to bylo fajn. jo jo, večírek, tanečky, všichni mě furt kontrolovali, Ferda pronásledoval a kontroloval po telefonu. take zkušenosti by byly. tentokrát by to vyšlo ě dny před termínem. uvidíme, uvidíme. jestli se třeba ještě nacpu za volant 😀

     1. Já jsem s Vílou byla na svatbě kamarádce. Víla vzorně vyčkala přes pozdní oběd a na svět vykoukla po Televizních novinách 🙂

 6. PROSIM VSECHNY, KTERI UZ ZAVAZNOU PRIHLASKU POSLALI NEBO SE I TEPRVE CHYSTAJI, ABY MRKLI SEMHLE http://forum.hadopasi.org/viewtopic.php?p=13155#13155
  JSOU TAM POPSANY NEJCASTEJSI CHYBKY, KTERE SE POVEDLY 😀 A I JEDNA NASE, OHLEDNE SEZNAMU PEJSKU! JE DULEZITA, DAM JI I SEM:

  V prihlasce musi byt uveden kazdy pejsek, ktereho na akci privezete, tedy i ti, kteri se nezucastni zadneho zavodu!! Jelikoz veterinarni prejimkou musi projit VSICHNI pritomni psi (je to v Propozicich a mame to i v Radu), musime mit jejich seznam pro kontrolu.
  Toto je i nase chyba, pri tvoreni Zavazne prihlasky jsme toto zapomnely zduraznit a vytvorit samostatny bod prihlasky.
  Prosim vepiste vsechny pejsky, tedy i ty, kteri se nehlasi do zadneho zavodu, i ty zavodici v coursingu nebo v sikovnosti, na konci prihlasky do Mista pro vase pripominky atd. Potrebujeme jmeno psa a datum narozeni. V tabulkach k jednotlivym soutezim pozadavky na tyto udaje nejsou, proto je nutne je vypsat tady.

  1. Ja prosím poslušně hlásím, že přihlášku skoro mám, ale ne uplně a teď není čas, takže pošlu až přijedeme z hor. Ale já to stihnu, nebojte. Leda by zbyla chvilka, ale to jsem si říkala, že když zbyde chvilka, tak si přečtu nějaký článeček, ale asi ne.
   Tak zase pa pa, pokračuju v přípravách.

  2. DŮLEŽITÉ DOPLNĚNÍ:
   V popisu pejska by mělo být uvedeno plemeno (nebo „kříženec“) a jméno tak, jak ho máte napsané v očkovacím průkazu/pasu pejska. Tzn. že já říkám prckovi Bodie, ale v pasu má od chovatele Artur Koblížek a tak tam bude Artur Koblížek (Bodie může být uveden v závorce). Je to kvůli tomu, že kdyby na nás přijela kontrola z veterinární správy, tak aby jim jména ze seznamu pejsků odpovídala s očkovacími průkazy… A samozřejmě to datum narození, jak psala Boxíková.

   Teď evidentně zlobím (sweat) 8+5

   1. Lucíšku – jen dotaz. Jaký datum narození se píše u nalezenců nebo pejsků z útulků ? To „vymyslí“ veterinář a zapíše do očkováku ? Pak by to bylo jasné, že datum má „úředně“ daný. A nebo si to každý zvolí sám?? A nebo se udává datum neznámý?? To mě jen teď napadlo…

    1. No pokud máte nějaké odhadnuté datum napsané v očkováku, tak napište to. Jinak pokud máte odhadnutý rok (nebo ho odhadněte), napište 1. ledna 199. nebo 20..

     1. dík 🙂
      Před chvilkou jsem si všimla, že podobný dotaz na Hadech napsala Vavís. Hezky jsme se sešly (smirk)

 7. Ahoj všichni milí zvířetníci! Vracím se po hrozně dlouhé době, zpětně dočítám, co jsem nepřečetla (i když občas jsem sem zavítala a něco přece jen přečetla). Poslední měsíce byly nějaké špatné a vyvrcholily bohužel tím, že jsme před týdnem museli vyprovodit na poslední cestu kocourka Pepíčka, který byl dlouho nemocný, ale od loňského léta už bohužel nikdy nebyl v pořádku. Spí svůj věčný sen na zahradě, kde jsem mu včera vysázela krásné žluté primule a konečně se s tím nějak smířila, i když slzička ještě ukápne. Ale jemu je líp, už neměl sílu táhnout to dál. Zůstal nám naštěstí moureček Matýsek.
  Dneska v tom nefalšovaném jarním sluníčku mám pocit, že jsem znovu ožila a že si to tu budu užívat jako dřív. (f)

  1. Tapuz vitej zpet a hladime po tlapce… (h) (rose1) Je toho spatneho ted kolem nas nejak moc (shake)

 8. Ahojky, tak měla jsem úmysl dobrý,ale jsem lempl a unavenej. Přiznám se, že jsem to zrušila. No, prostě mi bere moc energie přemýšlet (chuckle)
  Ale třeba zajedem juknout 😉 Moc ráda bych se zase zúčastnila, když to loni nevyšlo (h)

  1. Stetinko jako ze rusis poslanou prihlasku? Zadne storno mi neprislo.
   Pokud prijedes bez prihlasky jen behem soboty a vezmes sebou psi cast smecky, prosim prijed hned rano na veterinarni prejimku s ockovakem. Tou mjusi projit vsichni psi bez vyjimky.

   1. no, psala jsem!
    Když jsi mi napsala, co jsem všechno udělala špatně, udělalo se mi špatně 😡 a napsala jsem ti, abys to zrušila!

    1. Tak tenhle mail mi nedorazil.
     Jeste jsem si radsi vyhledala v mailech svoji odpoved na Tvoji prihlasku, abych si pripomnela, co ze jsem Ti napsala zes vsechno udelala spatne (think) – tady je komplet: „jj, vsimla jsem si, myslim, ze tam mas spatne spocitane ubytko, zapocitalas tam i tu ubytovaci dan 8kc za osobu za den? I.“ No, asi to byla drasticka a oskliva odpoved, promin. A to jsem se v odpovedi nezminila o tom, ze chybi cisla obou obcanek.
     Prijde mi hodne zbytecny kvuli tomu rusit prihlasku, ale jak myslis… (handshake)

  1. Kačírku, budeme na tebe myslit, abys byla šikovná! (y)
   Hurá, konečně jen 1+2 ! (flex)

  2. leda na chvilku na procházku s Pimprletem, kdyby bylo hezké počasí 🙂 – Abbinka by si šoupla jeden dostih a zase domů… Není to od Prahy až tak daleko – ale vy jste asi bezautoví ?? Jak vás znám, tak za rok se zase budete procházet po Britsku (wasntme)

   1. Kdyby to příští rok bylo koncem květence tak to bysme stíhali, páč mi jezdíme začátkem května. Příští rok se vypravíme, Pimprle na záda a hurá!
    Možná budeme pojízdní, ale s čerstvoněm sotva 4týdenním, to si nedokážu představit (wasntme) Venku je krásně, dala jsem si jedno „stacionární“ venčení. Dolezla jsem si hezky do lesa na palouček a Major se samostatně vyběhala (bat) 🙂 má to pouze jednu nevýhodu, když nejsem moc aktivně zapojena do vybíjení psích baterek tak ten můj „Vostrombouch“ sežere víc klacků než normálně (fubar)!!!

    Ale stejně HURÁ JARO! (sun)

    1. Tady je taky jaro (sněhu sice nad kotníky) ale jaro je (sun) . Daly jsme si dlouououhouou procházku, boty a ponožky a kalhoty už suším (sníh je blízko ke kapalnému skupenství), Betka byla jak bobr (předjarní klacky jsou prý sladké novou mízou nalité a plné minerálů…) ale je jasno a teplo a jarně 🙂
     Moc jsme si to užily – a teď jdu zase pracovati… Ale už domáááá (nod)

 9. Alka vedle se mi nechce otevřít ;( (sweat) tak asi až doma.

  Ještě furt není neděle? 😉

  1. Máš majlíka, Zuzanko. (inlove)

   (jůůů! 1+2, to jsem ještě neměla. asi jsem dneska nemocná a oslabená!)

 10. Prosím DŮLEŽITÉ – až budete posílat peníze, pište na příkaz kromě hesla SETKÁNÍ TERMÍT taky svůj NICK, aby se ty peníze daly přiřadit dotyčné osobě (flex) (toivo)

  (wave) Moc se těším (inlove)

  Ivko, uzdrav se brzo (h)

  1. Zani ja tuhle informaci do upravenyho textu jeste pridavala a posilala tesne po tom puvodnim, ale hus se to tam bohuzel nedostalo :S
   Ale jeste budeme lidem posilat mail a bude to i na Hadech, stejne ted jeste nikdo penizky posilat nesmi, ze Zviretnici?! (wave) a s odsouhlasenim jim pujde info, at tam pridaji nick (nod)

  1. Tak. Všem, co jsme měli čest tu absolutně sehranou chytrou nádhernou dvojku poznat, asi při pohledu na ni bleskově škobrtlo srdíčko…

 11. Tak si to všichni řádně užijte, dobře se bavte a dobrou vůli mějte jak lidé tak psové před i za bukem. (y) (h)

   1. Vy nám taky, Vítek se málem rozbrečel ;( a chtěl psát presidentovi, aby změnil termín voleb. 😀
    V rámci toho, že to je naše první absence, tak se to snad dá. A příště to bude půlkulaté (pokud tedy něco bude), tak to už snad bude lepší. (clap)

 12. Těším se, těším…. Noční výlet na Bezděz mě nalákal, že bychom odvolili hned po otevření místností, abychom stihli dojet už v pátek? Promyslím to, promyslím. A sluníčko svítí, jaro bude, už je to za 2 měsíce…..

  1. Bubu tak si spachej volicsky prukaz, jak popsala Kim v Propozicich, a pojd odvolit s nami v patek odpolko (nod)

   1. Ano, připojuji se k Boxíkové! Taky jsme napřed chtěli volit doma všichni – nestíhali bychom. Pak teda, že Luzy a já na průkazy a mamka odvolí doma – zase bychom nestihly ten krásný večer. Tak jsme se domluvili, že si průkazy vyřídíme všechny a po těch šesti hodinách jízdy nastoupíme do volebního průvodu, což bude jistě mnohem větší legrace a dobrodružství.

    Jen tak mimochodem: někdo se zmiňoval o práporkách – budou (nebo máme pátrat ve vlastních památečnostech)?
    Byla jsem hodná, mám 5+1

    1. No – my taky budeme volit v Doksách, ale sami – Jenda je někdy TAK AKORÁTNÍ |-( – že prý v průvodu demonstrativně nepujde a nepujde (wait) . Takže my to asi vezmem rovnou přes volební místnost a pak se pujdeme ubytovat (jůůů – a teď mě napadá, kdybysme vás potkali cestou, tak by se jel ubytovat sám a já bych to s váma absolvovala ešte jednou – teda až na to finále, že jo (chuckle) ).

   2. To nebude potřeba. Předpokládám, že volební místnosti se otevírají ve 2 odpoledne, tak odvolíme hned ve 2 a do Doks to máme cca 170 km, takže se to dá v pohodě stihnout. Jen musím vysvětlit Mému nejdražšímu, že i když nikoho nezná, bude mu tam dobře a nebude tam jedinej mužskej.

    1. Jéje Bubu – tam bude mužských. A i ti, kteří nejsou psí nadšenci, si tam určitě najdou aktivity, které se jim budou líbit. Vloni si tam někteří chlapi přivezli letadýlka (ale bohužel nepřízeň počasí jim zhatila plány), Jenda si veze kolo (vloni taky pěkně promrzl a promokl) a vůbec si myslím, že se nebude nudit. Konečně, jestli se nebude konat jaro a bude hned léto, může si vzít plavky (když může zana v únoru, že jo …) a ráchat se v Mácháči.

     A hele – protekce 1 + 2

 13. Juhůů – tak já mám už napůl splněno – jsem řádně přihlášená (tedy aspoň doufám, že přihláška došla). Já se těším jak malé děcko.

  A jak říká Xerxová – zabukisti, nebojte se a přijďte. Když si vzpomenu na první setkání, jak já byla nervózní, že nikoho neznám a jestli zapadnu … a během pár minut jsem byla jak na rodinném dýchánku (clap) .

  Jo – a opravdu pejci nejsou nutní – například vloni někteří (nebudu jmenovat (chuckle) ) si přivezli ježka!

  Za co, souzi, za co? 6 + 7!

  1. Heeeeej, to jsme byli my (rofl) a hlasim, ze i letos dodrzime tradici. Pana Tuldu II. jsme sice snesli z pudy uz pred par tydny, ale slavnostni vypusteni do prirody bude az v patek na Termitu (nod) chlapec je nechutne vypasenej, ma se u nas (chuckle) prej lip nez panecek, rikal panecek (rofl)
   Ale jinak mas Ygo naprostou pravdu, pejsek vubec nejni podminka, vzdyt loni tam bylo tooolik bezepsich lidiju (nod) a uzivali si to perfektne (y)

  1. Dekuji dekuji Pitrysku, pracuje se na tom (nod) sice to obnasi hnuusnou chemii v tabletach (puke) , ale zas asi ucel sveti prostredky, ze 😀
   V pondeli uz budu na znackach, kdyby janevimco ]:)

 14. milá Ivčo – dík za upozornění „pro všechny“

  Jen dodávám – milí zabukisti a opatrně vykukující předbukisti – nebojte se nás. Vždyť se dá přijet i jen nakouknout třeba na polodenní „výlet“, psisko vůbec není podmínkou…

  Těším se těším, letos se zdržím – Kosatku sice pro jistotu veterinárně přihlásím, ale s největší pravděpodobností mě tam v pátek odpoledne jen s páníkem dovezou a v neděli ráno si mě zase vyzvednou. A já budu mít volné ruce na hlazení a mazlení a budu moct drbat libovolně… psiska i s páníky (nod)

  1. Kolosalni Betynka nebudeee?? (shake) 🙁 a ja se tesila, jak mi zas sezere pul ruky (nod) (chuckle) (rofl) skoda skodenka, je to takovy vyrazny prvek v okoli 😀 hlavne ze prijedes Ty 😉

   1. Betynka není jak známo dvakrát nadšená z davů… Bude jí končit faleška – bude nasírací na štěňata a cizí feny, navíc celý týden před tím budeme hlídat dědu a Rička a to ji na klidu taky nepřidá (bude nevyspalá – tudíž unavená) … Pokud ji tam budu mít, nespustím ji z očí a stále budu hlídat těch 70 kilíček. To bych zase přijela jen na jeden den (dýl to posilování odmítám snášet (chuckle) ). Takhle ji uvidíš v pátek odpoledne (můžeš se nechat kousnout (rofl) ), pak já si užiju mejdanění a v neděli dopoledne se zase můžeš nechat oslintat…
    Ona v sobotu ráda dospí akční týden a v neděli, až mě vyzvednou se někde stavíme na výletě… Takže ani ona ani páník o procházku ochuzení nebudou

    1. Ta bude muset zůstat doma. Jednak ten termín nám podezřele koliduje s půlročním odstupem (a když to nebude jedna, tak to bude druhá), jednak mám pocit, že sobotního večera bysme se všechny 3 nedožily (= nebezpečí roztržení) a jednak, jestli se nehodí do nepojízdného stavu, tak přijedeme autem, do kterého by se nevešly. A já tám budu chudáček opuštěný, kterému by to prasátko ani nechutnala, pokud mu někdo nebude oddaně slintat na kalhoty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN