KOČKY: Mňautobiografie pana Profesora (3) – Eliminace

20. 1. 2006 Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Hned!

25. 1. 2006
Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Pořád žádná nejde. Asi málo řvu. Zkusím řvát víc. Určitě přijde.

30. 1. 2006
Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Bubu, vypadni, ty nejsi ženská. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou.

Chci ženskooouu!!

3. 2. 2006
Pořád nejde. Ke řvaní jsem přidal ještě jódlování. V předsíni se dobře rozléhá. Koncertuji celou noc. Chci ženskououououou. Holka vylezla z pelechu. Prý jsou 3 hodiny ráno. Prý se to nedá vydržet. Souhlasím. Nevydržím bez ženské už ani minutu. Chci ženskou.

8. 2. 2006
Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Holka vylezla z pelechu. Prý chce spát. No a? Já chci ženskou.

12. 2. 2006
Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Holka vylezla z pelechu. Řekla, že už toho má dost. Že se to nedá poslouchat. Pche. Co má co poslouchat. Ji nevolám. Chci ženskou.

18. 2. 206
Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Holka vztekle vylezla z pelechu. Prý mám okamžitě sklapnout. No to určitě. Co kdyby zrovna šla kolem ženská a nevěděla o mně. Chci ženskou.

20. 2. 2006
Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Jakoukoliv. Třeba velbloudici. Nebo krokodýlici. To je jedno. Hlavně, aby to byla ženskááááááááááááá.

Chutné osení, to je moje

24. 2. 2006
Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Chci ženskou. Holka se vyexhumovala z pelechu. Prý se nedá nic dělat. Prý mě to nemine. Nemám čas přemýšlet, co to je, ta kastrace. Musim volat ženskouououou.

26. 2. 2006
Přepravka. Auto. Místnost. Cítím plno koček. Konečně! Holka mne nechce pustit z přepravky. Asi žárlí. Nechce, abych si tu sehnal ženskou. Tak proč mě sem brala? Nevadí. Já si nějakou ženskou přivolám. Další místnost. A hele, ten protiva doktor. No, je to chlap, mohl by mít pochopení. Stojím na stole. Okamžitě doktorovi oznamuji, že chci ženskou. Chci ženskou. JAU! Něco mě píchlo. Chci ženskou. Chci žens…

27. 2. 2006
Žiju.

28. 2. 2006
Co je to ženská??

Piškot Pišutka v.t.

Aktualizováno: 14.3.2010 — 23:33

77 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Díky za velmi vtipný popis 😀 ! Mám doma kocoura a teď nově kotě ……
  Co dodat – známe to taky 😉 . Veronika

 2. ;;) R O Z V E R N Í Č E K . ;;)

  .(*) Manžel se vrací pozdě večer domů a najde svou ženu ponořenou do četby poezie. „Drahý,“ oznamuje mu žena, strávila jsem velice krásnou hodinku s Vrchlickým.“ „Vidím, vidím, zapomněl si tady klobouk a. trenýrky!“ .(*)

  ~o) Hezký večer všem, nejen s Vrchlickým. ~o)

 3. Šiš, dva měsíce kvílení, ubohý kosourek, (cat) tak už to má za sebou, lity,lity,Piškotku, teď to chce pořádný kus hovězí flákoty, za odměnu, nebo holka uvidí (cat) (punch) (rofl) (cat)

  1. Jenny, on si pan Profesor psal deník zpětně, takže letos v únoru už to byly 4 roky, co jaksi ženské dovolal. A za tu dobu dostal odměn, prebend a chutných úplatků nepočítaně . 🙂

   1. Jj, to je tak když si jedna nevšimne, že už jsme kousek dál.
    Tedy, ehm, hm, 4 roky po záruce, litujeme provedené. No nic, je skorovýročí, a tak odměnit lze, že áno. Já lama , co už teď 🙂
    Někdy mně unikají souvislosti a myšlénky letí jak koně spalšený …
    Piškotku , stejně seš mňamózní. (cat) (rofl)

    O.T.prosím, můžete mi upřesnit někdo tohoto moučného červa s obojkem
    (flex) , přesný překlad je tak vágní, že nevím co s ním. (chuckle)

 4. moc hezké 😀 náš Peťa má slíbené,že kastarace se nekoná pokud se bude kocourek vracet domů nepoškozen, zatím má asi tak 6měsíců tak si myslím,že je zatím čas

 5. Moooc pěkný deníček, doufám, že v dalších pokračování nás Piškot seznámí i s jinými radostmi svého života (když o tuhle přišel) 😉

  1. Asteris, ano, životních radostí a radovánek má Piškot mnoho a všechny pečlivě zapisuje a dochází k zajímavým vědeckým závěrům 🙂

 6. Ach Bože, Piškotek má u toho okna vykulený oči ouplně nadskutečně, jak chce tu ženskou!! Luci ++, skvostné!

 7. Teda Pikšote, to je zrada! To máš z toho, že před ženskou přiznáš, že chceš jinou ženskou! Na to sis měl dát bacha! To víš, takový vony jsou, to už před časem jistá Bobbitová … ale že i chudáka kocourka …

  1. Jendo, jo, kdyby se jen přiznal! Jsem tolerantní, mám pochopení, odpustila bych
   🙂 . Ale třítýdenní kvílení nepřetržitě se nedalo vydržet – a hlavně kvůli Piškotovi, neb bylo vidět, že je vyloženě nešťastný sám ze sebe.Chvílemi vypadal, že on vlastně ani vřeštět už nechce, ale cosi ho nutí a poňouká a pudí … zatracený pudy.

     1. Ja kvilim uz roky. Jenom vetsinou potichu. Ale „neb bylo vidět, že je vyloženě nešťastný sám ze sebe.Chvílemi vypadal, že on vlastně ani vřeštět už nechce, ale cosi ho nutí a poňouká a pudí“ je naprosto presne.
      To jsem si tak rikal zrovna vcera na milonze, co bych asi tak mohl odpovedet takove jedne slecne, kdyby se ze ptala proc vlastne prakticky nikdy netancujem spolu. Pravdu radsi ne. MŇAÚÚÚÚÚ

  2. Je to tak, jeden se ani nestihne rozkoukat a už je zle… Ještě, ež se ty osoby dostatečně vyřádí na nebohých kocourcích, co kdyby došlo na nás? (sweat)

   1. (rofl) Nebohý kocourek se vyřádil spíš na nás, na našich sluchových čidlech a značném spánkovém deficitu, teda. A jinak – myslím, že když nebudete křičet moc nahlas , tak se bát nemusíte (chuckle)

    1. No, ještě, že tak! 😡
     Až teď vidím, jaká je to výhoda mít kočky (i kocoury) polovenkovní. Ani jeden z našich kocourů doma neznačkoval (teda doufám, že Čert s tím nezačne) a kočky jsme pro jistotu kastrovali ještě před prvním mrouskáním. Takže miláčci přijdou domů, naperou si bříška, pospí, pomazlí se a hurá zase ven. V létě domů skoro nechodí, jen se nám ukážou, abychom věděli, že jsou OK. (cat)
     No jo, no, 17. :@

     1. Honzo, je to výhoda, záleží ovšem na místě, kde kočky žijí. Když jsem byla malá, měli jsme černobílou kočičku Mikinu, dožila se 15 let, bydleli jsme v příměstské čtvrti, domky, zahrádky, sousedé také měli zvířata a všechna se dožila vyššího až vysokého věku. Takže když jsem po nějaké době už se svou rodinou zakotvila na vsi , v domku na konci vsi, kolem též jen domky a zahrady a jednoho dne se k nám přitoulalo černé vyhublé kotě – Bubu I – žila jsem v domnění, že kočička může být v pohodě i doma, i venku. No. Pominu-li fakt, že jsem jako kočkař začátečník prošvihla dobu jejího mrouskání a naše rodina byla obohacena o 4 chlupaté kočičí poklady, tak jsem podcenila i mentalitu sousedů. Takže: Bubu po dvou letech někdo zastřelil – v zahradě ;( , jednoho kocourka přejelo auto , dvě kočičky zakousl sousedů pes ( bohužel byl k tomu vycvičen) . Podobný osud potkal kočky sousedů „odnaproti“. Po vsi se běžně mluvilo o kočkách jako škodných, mluvilo se o kladení želez nebo jedů , praštit kočku lopatou bylo považováno za hrdinství.
      Nejhorší je, že člověku trvá, než mu všechno tohle dojde, protože za a) má v podvědomí tu idylku z dětství a myslí, že na vsi to bude totéž, za b) různé souvislosti mu nedojdou hned.
      Tím nechci říci, že to tak je všude, určitě ne, tohle je jen má zkušenost a díky ní máme kočky už jen v bytě, mohou na velikou terasu a občas je vezmu pod ostražitým dohledem na zahradu, kde se proběhnou a zas jdem domů. No a v létě jsou venku na chalupě, kde ovšem je prověřeně bezpečno , ovšem bezpečno skutečné, ne jen mnou doufané. Tož tak.

 8. Milý Piškote, to je škandál, takhle tě nechat trápit! A ještě z toho má p.t. čtenářstvo bžundu! A jakou (chuckle) ! Ale holku, tu teda chápu – mám teď pod okny pár podobných touživců a jediné štestí, že ho můžu zavřít. Stejně – loni mi pod okny dva rivalové uspořádali prima bitku, zvukové efekty byly fakt eňo ňůňo a žádný zavřený okno nepomáhalo. Nechala jsem je to vyřizovat do půl třetí ráno a pak jsem zakročila kyblíkem s vodou, protože holt já pak celý den někde prospat nemůžu.

 9. Hlásím, že pan profesor nám nebudu mňoukat každé pondělí (musím nechat místo i jiným 🙂 ), ale často! Tenhle díl se mi moc líbil a měla jsem dojem, že když vás rozesmutním s Daníkem (i když jsem se to snažila napsat tak, aby to smutné nebylo), tak vás musím něčím rozesmát. A Piškot se k tomu mimořádně hodil! (cat) 😀

   1. Jj, taky to tak vidím. Už jsem celá usoužená, tak těžko nesu každý odchod zvířátka , o Daníkovi ani nemluvě . (u) (h)

 10. Vážený profesore, jednak jsem se tu koulel smíchy 😀 😀 😀 ,což prý je pro nás lidi mimořádně zdravé, druhak si myslím, že jste měl v podstatě kliku. Pokud si od návštěvy u veterináře nemůžete vzpomenout, co je to „ženská“, jste na tom podstatně líp než Dalí, kočkour sibiřský, protože ten, ač dopadl stejně jako vy, pokouší se znásilnit všechno, co mu dovolíme. Momentálně miluje jednoho plyšového psa, a pak taky svého parťáka Ebonyho, jenže ten má jisté námitky a vždycky mu nafackuje. A Dalí zřejmě není vyznavačem S-M praktik, takže se pokorně vrátí k plyšákovi. Je pravda, že se hlasově neprojevuje a neznačkuje… Ale CO JE TO ŽENSKÁ, a co že by rád, to nezapomněl… (chuckle)

 11. Máme teď doma totéž – jen místo „ženskou“ si dosaďte „chlapa“. Naše 10měsíční modrá britka (cat) Mia volá už 8 týdnů (sweat) (envy) (sweat) (naštěstí s malými přestávkami 😡 ) Chtěli jsme počkat, až to pomine, ale nedá se (whew) V pátek jedeme.

  1. To nic není proti tomu, když se tahle projevuje (vč. délky) 40 kg slečna a procházková trasa vede po silně kluzkém povrchu kolem celkem 2 zajímavých (a zajímajících se) jedinců sice jiného plemene, leč stejného druhu a velikosti za plotem nižším než já (v obou případech). A po pár týdnech (relativního) klidu to má pokračování ve formě adopce pískajícího bodlinatého míčku. Víš, jak špatně se s tím spí?

   1. Ha,ha! Vím jak se s tím spí! Prostě nespí, když v noci celý dům rezonuje! (o) Myslím, že se dnes ráno pokoušela podškrábat pod dveřmi do ložnice. U nás mohli všichni zvířata všude, ale vocamcaď pocamcaď! (wait) Já to na ni prásknu (call) , ona navíc značkuje! Nejlépe do mojí postele! Taky sexuálně haraší na psy, teda na feny. (chuckle) Ona princezna Fajnovka, od podzimu nechodící skrzevá zimu ven, čeká u venkovních dveří a volá. Doma je MLP jediný zastánce mužské populace, a i když ji večer u televize drbe za krkem, ona tak nějak tuší, že to není to, co si od života představovala… :S

    1. Já se kvůli tomu zatracenému míčku nemůžu ani otočit, protože je jednak nepohodlný, jednak píská. A když ho z postele vyhodím, tak píská i (dog) , že jsem jí vyhodila „ˇštěňátko“ z pelíšku. A to ještě nehárala Rija. (envy)

     1. (wave) Naše psí mladice brzy bude taky hárat (druhá, psí důchodkyně, je celý život vykastrovaná (angel) ), ale naštěstí pečovatelské sklony nemá. Má sice plyšáky – myšičku, tygříka a pandíka, jednoho si vybere večer do postele a kouše, dokud neusne (heidy) . Taky někdy ráno zjistím, cože mě to tlačilo celou noc do zad. A když ho v noci nahmatám a odhodím pod postel (plyšáka) ona okamžitě vyskočí a jde si pro něj. Ale ve dne si plyšáků nevšímá.

 12. Milý pane profesore Pišutko,
  jsem v péči psího kolegy, který sice neřve po ženské, ale po jídle. A to pořád… Dokonce se snížil i k tak mrzkým činů, jako jsou opakované krádeže potravin z tašek, když pánečkové přinesou nákup. Posledním úlovkem byla Niva a 4 rohlíky. Bohužel tento případ nemá řešení jako u Tebe. Jen musíme dávat pozor, kam odkládáme tašky, musí to být alespoň do výše stolu či kuchyňské linky. 8)

   1. Jednoduše: otevřel čumáček, nadechl se a pak se tvářil jako strašlivě hodný (dog) . Na kousání nezbyl čas.

   2. celá akce byla dílem okamžiku. Kus Nivy SEŽRAL, ne snědl, i s potravinářskou fólií :S . Za chvilku se otřepal a šel loudit další…. Prostě bezedný (dog) který do sebe naskládá cokoliv

  1. Epulko, tak na loupení potravin je Piškot také specialista, zřejmě se na tuto činnost přeorientoval z původního shánění ženské. A protože je mlsný a má trochu zvláštní chutě – miluje třeba houbové řízky – tak musí vyvíjet značnou lstivost, aby oblíbenou potravinu mohl uloupit, protože postupem času jsem se vycvičila ( mně vycvičil) k značné bdělosti. Jenže současně se Piškot vycvičil k ještě větší mazanosti , v níž ho vydatně podporuje zbytek kočkosmečky.

   1. Bobeš je, co se týká psích žen a slečen, nesmělý…. 😉 . Ne že by neměl zájem, ale asi ještě nepotkal tu pravou a jedinou. Ale co se týká jídla a čehokoliv, co je k jídlu…. To už je spíš posedlost 😀

 13. Jsem nadšená! Doufám, že povídání páně profesora Pišutky zde budou každé pondělí.
  Jinak velice obdivuju holku, že vydržela Piškotkovo hlasité vydírání ohledně ženštin více jak měsíc. To já po prvních náznacích Zikmundova kocouření (no, on ani tak nemnačel, jako si otírál … ehm … konec bříška o příjemné mu materiály – nejčastěji to bylo v noci a můj ksicht) s ním šupajdila k panu vetovi – a hnedle se mi v noci lépe dýchalo 😀 .

  1. YGO (inlove) , jsi vrahyňa! (chuckle) Takhle decentně popsat Zikmundovo noční nemravnosti – skolila jsi mě pod stůl! (rofl) Jak teď mám jít na poradu? 8-|

  2. Ygo! Tohle je čistá ygovina a já se tu směju jak blázen – takhle (rofl) a to nejen jaksi faktické hloubce tvé poznámky, ale především tvému ježatě decentnímu stylu psaní (inlove)

 14. Ježíš, to je dooost dobrý! Zrovna totéž mi líčila minulý týden jedna paní v angličtině- bylo úterý a na středu už měli objednáno u veta…. Prý se to nedá poslouchat, kocoura zavřou v patře a v přízemí se nedá spát. 😀

 15. OT – DOTAZ PRO KOČKAŘE

  Koupila jsem si v OBI „palmičku“ v maličkatém květináči. Má, respektivě měla (chuckle) takové střapaté listy, jako by tráva rostla lehce šikmo ze stonku nad sebou, z jednoho místa dva listy do stran.

  No, a kosourci jsou nadšeni a ožírají mi tu palmičku, přestože mají v několika květináčích svůj privátní šáchor. Ptám se tedy odborníků, zda jim to nemůže uškodit. A budu muset přemýšlet, jakou jinou kytku si pořídím pro sebe. Zrovínka tahle by se mi hodila i líbila.

  Děkuju za odpověď! (inlove)

  1. Nene, děvčátka krásná (inlove) , to moje placaté. Jako normální list, jenže rozřezaný na proužky-trávové listy. Vždy vyrůstají najednou, ne střídavě. Děkuju moc za pomoc s hledáním.

   1. Vavílo, tvůj popis mi nejvíc připomíná šáchor, ale o tom píšeš… (wave) Vyfotit by to asi už nešlo (chuckle)
    zase to po mně chce součet 5 + 8 ;( kde mám ten Calculův přístroj????

    1. Jsem tu na skok z porady (máme šéfovskou telefonovací pauzu), možná by to mohlo být tohle: http://www.chovatelka.cz/pokojove-rostliny-clanek/chamaedorea-elegans-chamaedorea-slicna-14/

     Ale je to ještě maličké, v pidikvětináčku, a je to teď docela slušně ožrané. 😉 Jde mi o to, jestli to není pro kočenky škodlivé. Zkusím to nechat vzpamatovat – třeba to přes léto ožírat nebudou, když budou mít zase svůj trávník na balkóně. (cat) (f) (cat)

         1. Tady je hledání jedovatosti či nejedovatosti rostlin podle jmen (latinských), anglické asi znát nebudeme.

        1. Vave, dobrá zpráva je, že palmy obecně (Arekovité) nejsou jedovaté a jen výjimečně obsahují něco „fyziologicky zajímavého“, jako třeba Areca catechu, která se žvýká spolu s různými příměsemi (betelové svitky) a kromě mírně povzbudivých účinků intenzivně barví zuby na hnědočerveno (wasntme) . Chamaedora a spol jsou ve vyšším věku poměrně ostnité na listech i stoncích a buďa kocour, myslím, že by mě přešla chuť. Ten příšerně znějící Chraysalidocarpus je původně taky areka, jenže Areca lutescens tuším. Taxonomové neměli patrně zase chvíli co na práci, i vymýšleli a přejmenovávali taxony, abychom si nemysleli, že máme své botanické vědomosti „pod penzí“…
         Horší zpráva je, že i v pokojových podmínkách dosahují tyhle palmy obstojných rozměrů (i když po velmi dlouhé době) a že jim nesvědčí olamování, resp. okusování… Kosourky ale tohle ochutnání rozhodně nezahubí… mořná shledávají palmičku chutnou, jako Tazík blahé paměti zázvor…

        2. Jsem přesvědčená, že tato palma NENÍ jedovatá – a to proto, že tu moji (už poměrně vzrostlou, protože pět roků starou) Zikmund zlikvidoval beze zbytku a bez následků na svou osobu – stejně tak mi zkynožil zelené štěstíčko a z fialky mi zbyly dva srdíčkové lístečky. NEŽERE bylinky – aspoň nějaká radost!

 16. (rofl) ano – zápis v této části deníčku je silně citově zabarvený (inlove) . Profesore, těším se na další díl (nod)

  Jinak házím a házím a házím… napadlo toho dost a dost

  1. Hale, Xerxová, užij si to. Koncem týdne už začne jaro a pak budeš na snížek jen vzpomínat. Ale NE nahlas, nebo tě pojedu kousnout. Já to jaro CHCÍÍÍ, já chcíí jaro, já chcíí a chcíí jaro. A teď jsem zvědavá, co s tím uděláte. Na to žádný vet nepomůže 😀

 17. Báječné vyprávění na pondělní ráno! Chudáček pan profesor (cat) , jak on trpěl, když jste mu nechtěli dopřát, co jeho srdce žádalo. (h) Myslím, že jste pro něj udělaly to nejlepší, co jste mohly. A pro sebe taky. (chuckle)
  Přeju všem krásný den! (inlove) Venku vysvitlo sluníčko a i když je řádná kosa, mé staré kosti mi říkají, že tik ťak tik ťak, bim bam bim bam – tohle je poslední zimní zvonění. (sun) (f) (sun)

  1. Všetkých zdravím pri pondelku. Vave, bodaj by si mala pravdu! Asi ju aj máš, myslím že toto sú posledné zimné prejavy. Môj mladý sa ráno chystal na služobku do Žiliny a čo bolo vonku – skoro ráno taká fujavica, že sneh lietal vodorovne! Teraz sa bude topiť potvora. (f) (f) Dúfam že už nafurt – aspoň do ďalšej zimy!

  2. Taky už usilovně přivolávám jaro, (sun) a (f) Už mám toho sněhu tak plný zuby, že mi nechutná ani bílý kafe! (tmi)

   1. Mnoooo… ve věci jara musím konstatovat, že u nás byla dnes v noci bouřka s metelicí… a já teď v duchu řeším, jestli to byla poslední zimní nebo první jarní. Ačkoliv mám zimu rád, už mi leze i ušima. :@

    1. No a pěkná bouřka. Blýskalo se a hromy mlátily snad každou minutu, pak to najednou bylo pryč. To první zahromování mě málem z postele katapultovalo ke stropu, nějak jsem si nemohla přebrat, co se děje 😀

 18. No teda Piškotku 😀 Jako první jsem si přečetla smutné povídání od Dede, při kterém mi po tvářích tekly slzy smutku. No a teď jsem si přečetla o tobě a…. slzím stále, tentokrát od smíchu., nemohu jinak, když ty máš takovou vyřídilku….“Holka se vyexhumovala z pelechu“ (rofl) (rofl) (rofl) No a řekni pravdu, není ti teď líp. Uvidíš, jaký z tebe za krátko vyroste ještě krásnější a silnější macík, než jsi teď. Ono se to většinou kastrátům stává a všem, které znám to náramně sluší. (cat)

  1. Jojo… ti kontratenoři za baroka a Mozarta byli taky většinou pěkní mackové – něco za něco, že.

   1. A nejhorší na tom je, že kontratenorem se dá zpívat i bez… ehm… chirurgické výuky, jenže tu techniku tenkrát neznali a navíc to prý dost ničí hlasivky. Za sebe mohu říci, že kdybych se z nějakého důvodu musel živit jako kontratenor, hlasivky bych oželel… 😀

  2. Maričko, Piškot děkuje za pochvalu a vzkazuje, že jasně, že je mu lépe!! Je spokojenej kocour. (cat) Ale protože byl v době kastrace už dvouletý, nijak ho zákrok nezměnil, nevyrostl, nezesílil. Kdežto Bubu, který absolvoval kastraci společně s Piškotem a byl tehdy devítiměsíční, vyrostl a zesílil VELMI. Možná až příliš… (wasntme)

 19. Awww. Musela jsem se smát, když jsem to četla, i když jste všichni vespolek museli dost trpět. Hlavně, že všechno dobře dopadlo.

  Jenom chci skočit do řeči, že jsem se konečně dostala k přečtení weekendoveho článku a je tak pěkný, že se musím ozvat, opožděně. A protože jsme z České Lípy, tak jsme do Pekla často zašli a prošli, je tam nádherné.

  Ale taky se chci podělit, jaká jsem dneska celá rozvrkočena; všimla jsem si že tu máme odkaz na útulek Dobranov, a já si už nějakou dobu říkám, že těch pár penízků co posílám každý měsíc RSPCA bych radši poslala českým pejskům, protože to určitě potřebují víc, tak jsem zavolala moji banku a zjistila, že převádět peníze na účet v česku by stalo pomalu víc než si můžu dovolit poslat. Žádné výjimky ani pro charitu – pochopitelně, z charity se miliónové bonusy pro ředitele bank nevytřískají.

  wendulka eveline

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN