PSI: Jak jsem se zamiloval…

Tak tohle vám prostě musim říct! Já vim, že jsem tu dlouho neštěkal, ale za tohle já vážně nemůžu! To furt panička něco mrmlá, že prej už se nemůže dostat do diskuze, že na ty nový stránky se v práci nedostane. A doma jí samozřejmě u počítače sedět nenechám, to zas jako ne. Vocaď pocaď, že jo.

Když dřepí celej den v práci a já na ní musim čekat sám doma, tak pak se mi samozřejmě musí věnovat, když přijde domů, že jo. To jako když si zkusí tu ohavnost pustit doma, tak důstojně zakročím (to znamená, že se přikradu a tu ruku jí votamtaď prostě shodim, že jo. A když to nepomůže jednou, tak shazuju, dokaď to nevypne).

Ale! Páníček vám slavil narozeniny. Poznal jsem, že se něco děje, páč panička byla nějak podezřele dlouho doma. Nejdřív sem si myslel, že je nemocná, páč se z vany nějak divně zapotácela a pak už ji jen odvedli do postele. Tak jsem se zklidil z cesty, ale řikal sem si, že aspoň nebudu doma sám… No, jenže vona vám pak najednou vyleze voblečená nějak moc nóbl a že prej když už ty lístky na ples maj, tak tam pudou.

Sem si zaťukal na čelo (obrazně řečeno, samozřejmě. Už jste někdy viděli si psa ťukat na čelo? To by prej zvládl jen Ešus, říká panička). No, šak taky celej další den proležela v obýváku na gauči pod peřinou a já si jí hlídal. Eště v pondělí polehávala a to už sem věděl, že mám vyhráno, že dyž nešla do práce, tak bude se mnou. Johoooooo! Ale stejnak sem si jí rači hlídal, až z toho byla panička zoufalá a říkala, že mi neuteče, když jde na záchod. Že prej to okýnko u záchoda je moc malinký a neprotáhne se jím ven, tak si můžu dát na chvíli pohov.

Tak jsem si teda dal pohov a? No a? Zmizela samozřejmě!!! Naštěstí se mi do půl hodinky vrátila – sice sama, bez páníčka, zato se slibně vonící taškou. Evidentně byla na lovu!!! Šel jsem zkontrolovat, co ulovila a asi hodinu jsem stál vedle ní a koumal, co to vlastně dělá. V kuchyni, když tam je Eva nebo Martin, dycky něco vodpadne, nebo něco lítá do koše.

Ale vona vám tam ta moje panička tak stála a nic nevodpadávalo, nikam neodbíhala. Už jsem začínal bejt zoufalej, páč ta vůůůůůůůůůůně, to byste nevěřili! Pak přijel Martin s Evou z dalšího lovu, tak jsem je šel zkontrolovat, ale stejně sem po očku koukal na paničku. Viděl jsem, jak něco přenáší na tácu na stůl. NA MYM TÁCU! TAKŽE TO JE PRO MĚ TA DOBROTA! Jsem vám byl natěšenej jak nevim co, když najednou přišel páníček. Eva s Martinem mu poklepávali rukou, něco mu dávali, tak jsem koukal, jako že kde mám přáníčko? Vždycky nosim přáníčko!!!

Jenže panička se na přáníčko prej tentokrát vybodla, že prej to nestihla bo co, tak jsem šel aspoň potřást tlapkou a voblíznout pro štěstí, ale!!! Koukám, jak panička nese MŮJ tác! Srdce bušilo, tep se zrychloval… A pak jsem málem dostal infarkt! Vona ho normálně dala páníčkovi! Chápete to? Můj tác, kterej tak slibně voněl!!! Byl jsem z toho úplně paf, vůbec jsem netušil, co to má znamenat.

Někde se stala chyba a to se prostě musí vysvětlit! Tak jsem hodil tázavej pohled na paničku a ona mi povidá: „Hele, tohle nejni pro tebe, tys už narozky měl. A ten tác taky nejni jen tvůj, na tom se ti jenom rozmrazuje maso, když ho ráno vytáhnu z mrazáku. Tak nebruč.“ Myslel jsem, že si ze mě dělá srandu. Tohle mi prostě nemůže udělat!!!

Sledoval jsem páníčka, jak tác odnáší na lednici, tak jsem strávil asi hodinu sezením u lednice a čekal, až si to rozmyslej a přijdou říct, že to byl vtip. Byl bych jim to i odpustil… Pak přišel páníček a přesunul tác do špajzu na zem. A v tu chvíli se to stalo. JÁ SE ZAMILOVAL! Takovou vůni prostě nemá žádná fenka, to se musí nechat!

Tak jsem tam celý dva dny chodil, zavíral se se svojí láskou ve špajzu, přestěhoval si pelech do kuchyně, abych jí měl furt na dočuch. Panička ze mě měla bžundu. Až mi páníček zlomil srdce. Dva dny na to mi mojí lásku sežral. Normálně sprostě sežral! Ani se nezastyděl. A nerozdělil! Takže páníček má teď utrum a sem zvědavej, jak si tohle vyžehlí. To byl totiž přestupek nejvyššího stupně…

Mishi a Gastoňák

Aktualizováno: 11.3.2010 — 20:36

134 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Gastone, no teda!!To si dovolili vážně moc, na Tvůj tác dát něco pro páníčka…a s Tebou, chudinkou pejskem hladovým, se ani pán nerozdělil … 🙂

  Já vím, že to bylo na pováženou a vůbec pro Tebe hrozná situace, tak se nezlob, že jsem se při čtení tak smála…. děkuji za pochopení.

 2. Včerejší historka z ordinace:
  Když jsem včera večer končila směnu a přebrala jí kolegyně, zdržela jsem se a pomáhala udržet na stole svíjejícího se a kousajícího jack russel teriéra (držely jsme ho tři, aby ho mohla kolegyně ošetřit – já, sestřička a majitelka). Vtom zvonil telefon. Sestřička ho bleskurychle vyřídila a vrátila se k asistenci. Hlásila nám, že přijedou nějací lidé s „kvílející“ kočkou… Ano, kočkaři už jistě tuší – kočička se prvně mrouskala a majitelé netušili, která bije 😀

  1. když píšeš svíjející se a kousající… (rofl) (i když k smíchu to asi nebylo) Dneska jsem celé odpoledne a večer učila dálkaře. A tak jsem hned poobědě vyrazila s Kosatkou dravou ven. Byla na vodítku. Po druhém chodníku šla panička s děsivě řvoucím a na vodítku se vzpínajícím se jorkem. Chtěl zakousnout Betu. Panička začala vyšilovat, že se vyvlíkne z obojku, šáhla na něj a on se jí zuby zavěsil do dlaně… panička ječela a mávala rukou, pes visel (pak spadnul) a opět šel „do útoku“. Paničky jediná reakce byla opětovný kvil, aby se chudáček nevyvlíknul a nevyběhnul pod moji „obludu“… Na moji náturu bych ho odepla z vodítka, ať se jde prsit z očí v oči… Ale panička rozhodně nebyla v téhle smečce alfou… (fubar)

   svého broučka chlupatého slavícího moc pohlaď (nod)

 3. ;;) R O Z V E R N Í Č E K . ;;)

  .(*) Ze života. Spadl pes z mrakodrapu a nic se mu nestalo. Lidé se seběhli k nebývalé události a psa ušlapali… . . . . .(*)

  ~o) Hezký večer všem a usínejte s tím, že víkend bude jako vymalovaný. ~o)

 4. OT: na Vltavě právě začal veliký páteční pořad, s mnoha fazetama, účinkujícíma a vůbec – tentokrát o Jardovi Haškovi, Panuškovi, Zdenkovi M. Kudějovi a spol. na Lipnici. Čili 21-24. Heroické komickotragické finále téhle unikátní životní pouti. Je tam jeho vnuk Ríša, kolega Fr. Dvořák, místní pamětníci… na pitky, dluhy, psaní, toulání, happeningy (40 let před jejich vynalezením) – že by tímto upozorněním všici z vás pohrdli? Já o tom mám přečtené všecko. Nevím, esli víte, že mám např. první vydání brávovo soldáta Švéjka. Tož tak…

 5. ježíši Gastone, takový ústrky :^) panáčka voňavýho mu schovají do špajzu a ještě zavřou dvéře (wasntme) jsem zvědavá, když paníček měl takovýhle dárek, jak bude vypadat ten tvůj ???? (tmi) Néééé aby ses o něj s nima dělil!! 8)

 6. Gastoňáku, ty kluku jeden zamilovaná s tím tvým ustaraným výrazem. Já ti řeknu že to s těma doma nemáš zrovna lehký. Taková zrada, ani ten kousek žvance nedostaneš. Jednomu v určitém věku už moc radostí nezbývá ale papú je papú. Já už jsem v tom určitém věku a proto ti tak dobře rozumím. Snad se ti podaří s tou situací doma nějak pohnout. Držím ti palce. (y) (y)
  Jo a my jsme se dnes vydali celá smečka k veterináři abychom zjistili jestli jde o ušní svrab a nebo o zánět. A milá Xerxová měla pravdu, byl to zánět. To znamená že jsem sebou vlekla naše černobílé příšerky zbytečně. No úplně tak zbytečně zase ne, u nás doma je dnes ticho jak v kostele. Žádné lítání po domě, kočenky jsou někde zalezlé a dospávají to dobrodružství. Ani o Garykovi moc nevím. Ovšem jeho zážitky byly přímo otřesné, podle jeho vlastního úsudku. Nejdříve mu ten nejhlavnější a nejstarší veterinář akutní kliniky (ten který Garyka operoval) koukal do uší a do toho levého mu nakapal. Pak zase ponížení, zkontroloval mu penis. Ale korunu tomu dala slečna která mu na moje požádání přišla ostříhat drápky. Světe zboř se, to byl cirkus. Nejdříve chudákovi Garyčkovi dala náhubek a pak popadla zadní tlapku a začala stříhat. No co myslíte že se stalo. Garyk plakal až to slyšel celý Göteborg. Ale to bylo jen na začátku. Pak se rozhodl že to jen tak nenechá a škubal tlapkou co mu síly stačily, vyskakoval z leže na všechny čtyři a i se po slečně pomocnici ohnal. Bylo to představení s celou škálou výrazových prostředků, šašek náš jeden. Normálně mu stříhá drápky můj syn, ale já někam zašantročila kleštičky a tohle byla nejrychlejší pomoc. Synovi takový cirkus nikdy nepředvedl, nevím proč byl Garuš najednou tak vyděšený. Až najdu nebo zakoupím nové kleště nechám to zase na synovi. Zřejmě to s Garykem umí nejlépe.
  Musím přiznat že to byl i pro paničku záběr. A to mi včera dělali pracovní EKG. Měla jsem šlapat na kole 10 minut, ale bylo to přes 14 minut. Výsledek byla cifra 127, to prý jsem v dobré kondici. Až potud OK, ale můj tlak při tom výkonu byl příšerně vysoký, 260 říkala paní doktorka a navrhovala medicínu. Ale já raději zhubnu, to musí být určitě moji nadváhou. Bude to znamenat pro mne méně papú, víš Gastonku? Tak já jsem s tebou solidární. 😀 Teprve kdyby to nepomohlo mohu uvažovat o jejím návrhu. Jinak mívám 140/75 a to vždycky říkají že je to dobré. Asi není, normální krevní tlak je 120/70 jak jsem se nedávno dozvěděla. Nedá se nic dělat, stárnu a chřadnu, tomu neuteču.
  Tak teď rychle na večerní procházku, ať si tu kondici s Garykem udržíme.
  Přejeme vám hezký, pokud možno jarní weekend. (f) (f) (f) A udržujte si kondici (wait) raději tak (dance) (flex) než tak (beer) (^) (d) (coffee) (rofl) (rofl) (rofl)

  1. Nešlo by to nějak rozdělit? Já mám tlak zase extrémně nízkej, tak mi puč trochu svýho vysokýho a bude to dobrej kauf pro obě. 😉

   1. Milá Mishi, Zvířetníci se stále o něco dělí a napomáhají si, to by tady mělo fungovat, ne? Kolik potřebuješ? 😀 (rofl)

  2. Jooo – a já mám zas tlak střídavý – tu extrémě nízký tu zas k závrati vysoký – a srdeční tep v klidu 90 (h) – zrovna teď se pořád poflakuju po ordinaci a pídr. mi pumpuje ruku až ji mám modrou – a prý 138/91 celkem dobrý – tak nevím (wasntme)

   1. celkem dobrý proti 18O na 100, ale jinak myslím málo dobrý. Co takhle na nějakou kardiologii? Taky jsem mávala rukou nad 90/min a nebylo to pak dobrý. Pořádný a správný betablokátor atd. (h)

  3. Milé dámy, vidím že se brzy nebude říkat : „Tak přiznej barvu!“ ale „Tak přiznej svůj krevní tlak!“ (wasntme) 🙂 😀 (rofl)

  4. Milá Veliká, píšeš tak poutavě! JÁÁK normální 120/70? To jsem neměla asi třicet let, píďo!

   Jsem moc ráda vždy, když se sem ozveš. I když jsou to zprávy hororové a z bojišť. Muckám všecky statečné severské tlapky!!

  5. Hranice normy krevního tlaku jsou 100/60- 135/85. Jednorázové měření může být silně zkresleno rozčilením, dehydratací a spoustou dalších okolností.
   Léky na snížení tlaku jsou od určitého věku v pořádku. S věkem tlak stoupá, protože cévy pomalu a tiše kornatí, čili se zpevňují a nejsou tak pružné.
   Prosté zhubnutí nemusí stačit.

 7. Cheche, Mouryn na mně vyloudil lžičku Jogobelly s extra velkými… Lesní směs a teď si pochutnává na ostružině. Buď je znalec, nebo moc kouká na bednu 😉

 8. Gastonku ustaranej, (dog) víš ty co, příště až najdeš nějakou řádně proleželou uschovanou oslizlou a voňavou kost, tak jim taky nedej a je to.
  (rofl) (rofl) (rofl)

 9. Gastonaku, ja tvoje rozhorceni chapu. Ale musim se tveho panecka zastat. Nekdy to tak vypada, ze je to jen pro pejska, ale neni. To si teda Gastonaku poslechni.
  Tesar Uda ma pejska Paju. A ja , kdyz nakupuji v Globusu, tak mu skoro pokazdy privezu velky pytlik krasnejch kosti, cerstvych, stoji to jen 5Kc.
  Nekdy je ale nemaji,nebo je vyndaji a hned jsou pryc, nez ja se k reznictvi od piva dokodrcam.
  Tuhle jsem byl gastonaku v Globusu dopoledne. Skoro prazdno. Nakupuji u reznika a v tom privezli vozejk plny tech velkej pytliku s krasnejma kostickama. Pockal jsem, az to tam reznickej nasklada, couvnul od uzenyho, natahl jsem se dozadu a jeden pytlik vzal. Nikdo tam nebyl, prodavacka od uzenyho se smala, ze se natahuju dozadu. „Vsechno je to cersty“ hlasila mi.
  Ja jsem ale Gastonaku (Jezuskote, neni to nakonec jmeno panecka, no to je uz ted fuk ) vycvicenej z jogurtu a salatu, oni cerstve zbozi strci dozadu, aby nejdrive lidi koupili to se starsim datem. Tak jsem to takhle Gastonaku te prodavacce vysvetlil, abych nevypadal jako blbec.

  Jeste nedojedu ani k tem velkejm rohlikum za 1.50 Kc a za rukav me taha nakej chlapek. Ze jsem mu vzal jeho pytlik s kostma, kterej si dal stranou a jel jenom pro rejzi.
  Protoze Gastonaku, ten chlapek lhal, tak jsem se zabejcil, ze pytlik je muj, ze jich tam ma plno. Chlapek zjihnul, ze jsou v tom mym takovy morkovy, co ma jeho Azor rad, ze mi da za ten pytlik dva. To uz me s tou posedlosti Gastonaku nastval, protoze ja to nemam zapotrebi, aby me tam nekdo jeste z naseho mestecka videl, jak se hadam vo kosti pro psa, kdyz zadnyho psa nemam. Uz jsem se s nim nebavil !
  Naschval jsem se ale vobloukem vratil abych se podival, jestli ten muj pytlik ma tak zvlastni kosti. Vypadal jako ostatni pytliky, jen byl zavazan takovou slabe nazloutlou maslickou, proto jsem asi pro nej podvedome sahnul.
  Zaplatil jsem a jel na parkoviste. Z povzdali me s vozejkem sledoval ten dotera a mel v nem tri pytliky kosti. Chtel me, Gastonaku zkorumpovat, ale,ja uz ho mel plny zuby ! Este tak Gastonaku, aby me nekdo videl, jak si na parkovisti menim kosti.
  Vodvezl jsem kosticky Pajovi. Vecer me volal tesar Uda. Byl nadsenej. Paja si prej pochutnava a on taky. Priste vem WWW zase ty se zlutou maslickou. Byl tam kus falesne svickove, pet kotlet a jedno velky koleno.
  To da rozum Gastonaku, ze Paja nemohl dostat vsechno !

  1. No , to je mi ale prekérní situace, ještě že to Pájovi a tesařovi nebylo žinantní sežrat. (rofl) (rofl)

  2. Jejda, milý www, jestli se tohle rozkřikne, bude v Globusu zítra mela! Už vidím, jak lidi prohrabují chladící skříně a hledají kouzelné balíčky s nažloutlou mašličkou a nakonec se těmi pytlíky s kostičkami mydlí hlava nehlava.
   Moc krásné vyprávění a já Ti za něj děkuji, po tomto smutném a mrazivém týdnu je to hřejivé světýlko na víkend.
   Posílám Ti malé točené (beer) přímo na stůl ke Kanci, snad mu cestou nespadne pěna. (wave)

  3. Nadherne, mily WWW, nadherne. Takove prave vy… no, vynalezave. Aspon si to Udo s Pajou uzili. Hezky vikend! A hlidej si sacky s maslickou.

  4. Tchý brďo: story zvaná Výměna kostí na parkovišti. Téměř trííler, jak sa tu praví. Parkplatzknochenersatzvorhaben, řekl bych druhým zemským jazykem!

   1. Jejda, spešl mašlička byla evidentně jen jedna! Myslim, že si taky udělám známý v globusu. 🙂

 10. To je situace, to je situace. Gastoňáku, příště s takovými provokacemi udělej krátký proces. Jak je vidět, slušnost gentlemouna se nevyplácí. :@ (h)
  Nojo, furt dyk já vím 13

 11. Když ani tyhle Gastoní typy, co mají na čele srdcervoucí málolásky-málopéče-málojídla vrásky, nedosáhnou svého, tak to je svět fakt vzhůru nohama.
  V tomhle loučivém, uplakaném týdnu jsem o to víc duchlila a mazlila holčičky kočičí; mám děsnou kliku, že i když holky umějí pořádně zlobit, muchlají se s paničkou stejně náruživě, jako se spolu perou. 🙂
  Mno a Babetí slečna měla první mrouskání. Když mrouskala Pusa, nezbedná Babetka se jí vrhala na záda a rafala jí po krčku, takže chudák mamka nevěděla, jestli náruživě sípět nebo fackovat dcéru. Zatímco nyní Pusí mamka spořádaně a soucitně sedávala vedle svíjející se dcéry a kolegiálně čekala, až se vyvrní a zas bude nálada na hoňku. To sou ty povahy… 😉
  O Bětušce vůbec nemluvím, vychovanějšího a milostiplnějšího broučka aby pohledal, nebýt těch dvou výtržnic, tak se mnou po večerech hrává pexeso a večeří příborem, o tom žádná…
  Mávám fšem a přednostně myslím na ty ustarané. 🙂

  1. …“těch dvou výtržnic, tak se mnou po večerech hrává pexeso a večeří příborem, o tom žádná…“
   Bětulásková, to je tak moc moc moc láskyplný, že jsem se tu ouplně dojala (inlove)

  2. Lásková (inlove) , koukám že máš o stálou zábavu vystaráno – Babetka (cat) nezklame! Po narození jsi její zabarvení popisovala jako veselé, a ono se to vyplnilo. (chuckle)

 12. MIlý Gastone, už to tady bylo přede mnou – pokud příště nechceš zůstat hlady, máš jen dvě možnosti – buď si posloužíš v nestřežené chvíli sám nebo si příděl vyžebráš. 😀
  A co se paničky týče – chtělo by to vylepšit fotodokumentaci – takovéhle věci lze použít i jinde. (rofl)
  ALe napsané to bylo krásně! (y)

   1. Nic není špatně, je jí málo. (rofl) Tedy alespoň pro nás, kdož nejsme nadáni fantazií a představivostí. (rofl)

    1. ahááá! Se polepšim příště. Už máme konečně funknčí náš foťák, tak můžem dohonit ty čtyři měsíce bez fotek…

 13. Milý Gastonku,
  už jsi tady opravdu dlouho nebyl. Hezky jsi to napsal, moc hezky.
  Ehm – ale ta láska (inlove) ….. není to náhodou chlap (wasntme) ?!!!

  1. Milý Gastone, už jsem to tady někde zahlídla, ale to, co ti pánečkové provedli s tvou láskou, to už hraničí s týráním svěřené ( tvé (dog) ) osoby. Tak snad se alespoň páneček ukáže, až budeš mít TY své narozeniny. A ne že ti jen půjčí tvůj tác – půjčí ti ho PLNÝ dobrot. Ale jinak – přes veškerý zhrzené lásky bol – jsi to naštěkal moc pěkně. Mohl bys třeba…tak nějak…častěji 🙂

 14. Hlásím, že dneska slaví narozeniny (^) můj Murphy – je mu právě 7 let. Tak doufám, že tu s námi bude ještě dlouho a ve zdraví (d)

  1. Sláva sláva Murphymu (h) – a aspoň máš inspiraci – buď tác nebo dort (teda ne čokoládový, ale třebas sulcový). Murphíkovi rezavému třepu obřadně tlapkou (handshake)

  2. Letí gratulace pro zlatíčko Murphyho . Tak si to všichni vespolek pěkně oslavte (^) (party) a ať mrňousek dobráckeho strejdu trochu šetří 🙂 .

   Chjo, asi jsem zlobila – 6+7???

   1. Taky přejem všecko nej! A on vydrží eště dlouho, uvidíš. Esi mu dáš teda dárek, jináč bude mít infarkt. 🙂

  3. Přeji zrzavečkovi všechno nejlepší (y) , posílám podrbání a paničku dajnější než Mishi. (rofl)

  4. Murphy, zrzavý šikulo, všecko nejlepší! A nějakou móóóóc dobrou mńamku!
   (f) (^) (h) (^) (f)

  5. Tak hodně zdraví a spoustu pěkných zážitků. Arinka se přidává a slibuje pár okousávacích tanečků, až se někdy setkáte (toivo) (wave) 🙂
   Ale nojo, 19, dyť já vím 8-|

  6. No v Losince jsem ztrnul, když jsem uzřel tu ataku – ale přežil a dokonce bez úhony, tak co mu už ublíží? Dyť to je už dávno stálice, a jasná, na tomhle nebi. Tož ať ti svítí moc dlouho!

  7. Hepi brrrrsdej tů jů, hepi brrrsdej tů jů, hepi brrrsdej dýr Márfy, hepi brrrsdej tů jů 🙂

  8. Márfíku, fšecko nejlepčejší (h)něco dobrýho k zakousnutí (^) něco dobrýho k pití (d) a nějakou legraci (cat)

  9. Murphy má dnes narozeniny, my máme přání jediný, hodně zdraví, dlouhá léta, rychlé tlapky,ostrý sluch až má stále ten psí kluk. (h) (dog)

  10. Murphymu třesu slavnostně tlapkou!!! Doufám, že dostal něco dobrého na oslavu (inlove) a žádné povely dneska (clap) (clap) (clap)

 15. Gastone, příště si vymiň, že ať slaví, kdo slaví. Ty dostaneš ten tác taky plnej. Ať to dělaj nadvakrááát! To přeci nende, abys takhle splakal nad výděl…eee nad láskou! 😉

 16. Teda Gastone, páníčci jsou kruťasi. Napřed Ti strčí žvanec pod nos, aby Tě nalákali, a pak ho sprostě sežerou sami, no to si žádá pořádnou odplatu :@ (flex) (flex)

  1. Dneska dělám dva další, babičce se ten nápad líbil, tak dělám dvěma strejdům k narozkám. Včera už stepoval, když jsem začala dlabat chleba a normálně byl z tý vůně masa tak zblblej, že jsem mu ze srandy hodila kůrku chleba a von jí normálně sežral!!! Každopádně jsem poučená a už jsem nakoupila těch párečků víc a dneska mu udělám jednoho malinkýho. 🙂

 17. Gastoňáku, že by páník zůstal vůči výmluvným pohledům chladný? To Borůvka, když něco moc chce, má nacvičenou sérii pohledů dotyčná věc-páník- věc- páník a to opakuje tak dlouho, dokud tomu člověčímu moulovi nedojde, po čem pejsčí srdce (spíš huba) touží.
  Mimochodem, Brno hlásí, že včerejší sněhová nadílka neroztála a a máme pár centimetrů zcela lednového sněhu. Dětičky dneska zaspaly, takže jsem si s Borůvkou dala třičtvrtě hodiny kolem řeky ve sněhu. Potkali jsme pár rozličných retrívrů, všechno kamarádi, takže Borůvková byla zcela uspokojena…

 18. To víš Gastoňáku, nemáš k lásce čuchat a zamilovaně hledět, ale překonat překážky a prostě jí sežrat! Než ti jí sežere někdo jiný.

 19. Tak milí zvířetníčci teď bych vás chtěl poprosit o palcodržnu já. V o něco příjemnější věci než jaké se tu řešily přes týden. Nejde o žádnou chorobu ani o žádná mláďátka … i když porod to možná bude. Večer, kolem osmé, máme s Aničkou první sólové tangové vystoupení.
  Na kterém plese to vám radši nebudu říkat, vy byste se přišli podívat a já bych byl ještě víc nervózní, ale myslete na mě prosím. A nebojte, je první, ale není poslední. Už teď máme další objednávku na devátého dubna.

  P.S.: Tohle http://www.youtube.com/watch?v=xx3ErNlkh24 je stejná muzika, ovšem setsakra podstatně lepší tanec.

  1. tak jsem poslala mailíky, jako že držím palce a trpaslíci je cestou asi slupli.
   Takže znovu: ať se všechno podaří! (h) (y)

  2. Budete skvělí (y) (y) (y) (y) (y) (rose1) (rose1) (rose1) !
   Jo ale ta Geraldine a Javier – ani koukat jsem nestačila a oni to všecko vytančili!

  3. Držim všecky palce a pěsti a pro jistotu to ještě řeknu Gastoňákovi. Ale vy to určo zvládnete… Zejtra nakouknu a doufám, že tu bude povídání o tom, jak to bude super!

  4. Jendo, to dopadne dobře, neboj – nejhorší je posledních dvacet vteřin před tím, než člověk vyleze na plac. Pak už to stejně nejde vzít zpátky… (y)

  5. Jendo, jasnačka (y) , zlomte vaz! Chicht, jak tak koukám na smajly, napadá mě jeden dotázek – už jsi ostříhanej? (emo)

   1. Ale no – proč by musel být, seberou mu za to body nebo uznání? Imáč, imáč… no ten má stejně!

    1. No imáž hároše se moc nehodí. A co jsme si tak nahrávali včerejší jenerálku, tak mě to háro jednak nesluší a druhak vypadam ohnutější a menší než jsem. A ona Anička, když si vezme pořádný podpadky … 🙂

   2. Ju. Dneska jsem nechal provést jarní sestřih … a začal padat sníh.

    Díky moc! Nebojte, podám hlášení. Pokud nevyjde závěrečná figura, tak z chirurgie. Budou mě sešívat, páč budu natrženej. I když … zrovna tu střiháme jak profíci, drhne to jinde. Na místech která zvenčí vypadají mnohem snazší. Hlavně abysme neměli oba spolem windows. Tahle muzika není zrovna dělaná na bohapustou improvizaci.

    1. Držím, to bude dobrý. Jen aby se neobjevilo to Window, jinak myslím, že už máš docela natačeno (málem jsem napsala natankováno – to by asi nešlo, co?) 😉 Tak zlomte vaz (y)

     1. Evi (inlove) , čtu vždycky s radostí o Tvých černoušcích. Moc Ti držím palce, aby se o ně brzo přihlásili skvělí páníkové. (h) (dog) (h)

     2. Mňo, natankováno by asi dobré nebylo, že… (whew) Ale jedna na zahnání trémy by šla, jen by to nemělo být jako s tím farářem, že… (rofl)

      1. Radši ne, budu potřebovat veškerou rovnováhu, stabilitu a rychlost ere… chci říct reakce, kterou mám 😉
       Partnerka má jednoho na uklidnění povolenýho ale víc až potom.

       1. Víc až potom? Tak až bude po tom potom, dej vědět, jak jsi dopadl (potom). (rofl) (rofl) (rofl)

  6. Jendo, držím vám palce, aby až dotančíte, bylo chvíli hrobové ticho a pak spadl sál! (y) (clap) (clap) (f) (clap) (y)

   1. Drahá příbuzná, jak to děláš? Napíšeš dvařádky a sedí to naprosto dokonale! (y)

 20. Krásne piatkové ráno všetkým! Chudáčik Gaston, takto s tebou vybabrali! Však ty im to niekedy vrátiš. U nás napadalo bléé. Snežienky sú v tom zahrabané, ani ich nevidieť. Keby takto dopadol náš Astor, určite by niečo vonku vynesené zahrabal alebo roztrhal. Ale ja ťa nenavádzam! (devil) (angel)

 21. Tak se nám se štěňátky čas nachýlil a o víkendu jdou první dva do nových domovů. I když jsou likvidační komando, bude se mi stýskat. Navíc odchází moji oblíbenci Buck a Brigit. Sice nám jich ještě dost zůstane (zájemci zamrzli), ale stejně. Tak šťastnou cestu, pejsci. ;( (h) (sun)

  1. Já jsem koukala na tvoje stránky, kde mají portréty a ti jsou tak krásní, kominíčci… (h) (dog)

   1. Jsou docela povedení. S Brigit jsem docela váhala, jestli si ji nemám nechat. Ale… Jednak ještě letos má Ája před sebou jednu zkouškovou sezónu a na mladou by nebylo tolik času a hlavně jsem MLP dala slovo, že z tohoto vrhu ne. Chci si nechat příští rok po Ginny. Snad aspoň ta bude mít čuby a ne jen psy

   1. Tak hlavně aby se měli v nových domovech taky tak krásně! My už máme přírustek (černýho labrouše, fenku). Švagrová si s ní dost užívá – taky 12 koček a jeden pes. Doufám, že si nepořídí ještě jedno psisko, aby se nezačali množit a pak by dopadla stejně jako s kočkama. 🙂

 22. Tedy Gastone! Takové zamilování mě opravdu překvapilo. Já čekala, že budeš vyprávět o nějaké fešandě – a on žvanec. Nojo chlap (rofl) A ještě ti páníček nedal ani ochutnat. To lze kvalifikovat jako týrání zvířat. Gastonku, musíš si na ně došlápnout.

 23. Hezký den všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) A těm, co potřebují pofoukat nějaké bolístko na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h)

  Gastone – jsi chudáček (chuckle) … ani ti páník ochutnat nedal, ani ti tác neumytý na olizování nepůjčil (a přitom je to TVŮJ tác) Budeš muset s výchovou svých lidiček ještě trošku pokročit.

  Zdraví tě Betka

  Posloupnost teplot pokračuje 😀 dneska je -5. ale zatímco včera až do večera bylo krásně slůňovatě jasno, tak dneska je všude šedo, zataženo… Ale zatím tento týden nic nepřipadlo (smirk)

 24. Mishi, co to ten tvuj krasne nakrabaceny pes zuzla na te fotce?????

  A uzeninove zatisi nema chybu. 🙂

  1. To ukrad Barúně pískací kost. Vona se toho bojí, tak jí vypreparoval pískátko a postupně zdemoloval… Normálka.

 25. Á, dneska máme narozeninový pátek 🙂 . Chudinka pejsek – tác mu berou, lásku mu nakonec sežerou a ještě se ani nerozdělí… Gastoňáku, tys teda dopadl 😛 . Mishi, díky za milé vyprávění 🙂 .

  Moji milí, pro jistotu připomínám, že v neděli končí hlasování k našemu kalendáři. Nezapomeňte, prosím, zaslat své tipy a využijte možnosti ovlivnit jeho výslednou podobu (sun) .

  1. Hlasim, ze jsem splnila ukol a odeslala. Byla to fuska. Dik za vsechnu tu praci a organizovani a vyrobu, ktera jeste bude. (h)

  2. Že jo, narozeniny, kam se člověk podívá. Ale to týrání svěřené psí osoby… (shake)
   Heč, mám 2+3

       1. Nojo, jak už bylo řečeno – potřebovali bychom, aby měl rok 91 měsíců 8-| .

        Ehm, podle dosavadního rozvržení hlasů pro jednotlivé obrázky se mi zdá, že ouplně nejlepší by bylo, kdybychom si z došlých skvostů každý udělali svůj vlastní kalendář (rofl) .

        Mno, víc hlav víc ví – nemáte někdo ještě nějaký nápad, jak využít všechnu tu nádheru? Krom týdenního kalendáře a více obrázků na stránku?

        1. Napadá mě jen vydržet do příštího roku a kalendář zopakovat… Cokoliv jsme museli vyhodit, přišlo nám jako děsná nespravedlnost, a tak už pak vstoupily do hry i takové věci jako roční období, téma obrázku… Čili nejen „líbí-nelíbí“, líbily by se všechny…

         1. Rozhodně nesouhlasim s víc obrázkama na jednu stránku. Ty fotky jsou tak nádherný, že by byla škoda je zmenšovat. To ať jich je radši míň, ale veliký…

  3. Ještě, že jsi to připomněla! Dnes sice slavíme sedminásobné narozeniny, ale přes víkend mi MLP musí pomoct, zatím jsme si jistí jen jedinou fotkou. :O

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN