MATYLDOVINY: Hola, hola, Akce volá!

Povolávám a zvu všechny tvůrce, osvědčené i nové, aby mi nabídli do dobročinné Akce své výrobky i výrobky svých příbuzných.

 

 

 

Očekávám od vás výrobky šité i háčkované, pletené, keramiku, ručně vyrobené hračky, jedlé výrobky, bižuterii a pokud vás uchvátí inspirace, tak i zážitky. Pozvání na super svíčkovou je legendární J Nabídněte mi cokoli zajímavého, co by se mohlo lidem líbit!

 

 

Těšte se i na výrobky ZU neboli Zvláštního určení – přidala se k nám jedna tvůrkyně, která se zúčastnila i minulých akcí (ReHandy). Takže hádání tvůrkyň bude o to poutavější. Zadání polštářků už proběhlo, ale příjemce zatím není pevně stanoven. Už jsme šily pro onkologii, hospic, domov důchodců i domov se zvláštním režimem – vámi vykoupené polštářky dělají radost lidem, kteří nemají příbuzné a dárky k Vánocům by nedostali. Příjemce vybírá personál, který své klienty zná.

 

 

Máte před sebou celé léto, kdy můžete vymýšlet a vyrábět – do toho!

Své návrhy na výrobky mi napište na mejl leona.malcikova@volny.cz

 

 

Budu se moc těšit!

 

Aktualizováno: 7.6.2020 — 19:16

14 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Nabízím knížku, Hotel, klidně i s věnováním, ale nevím, jestli už ji třeba lidi nemají, aby byl zájem…

 2. hmmm mám dekadentní triko s koronavýrem…ale než započne Akce, bude už snad koronáč v propadlišti dějin :-)

    1. žádný strach – velikosti, které stojí za zmínku, začínají od XL :-D ani naše kočky nejsou ochotné okupovat trička pro žížaly :-)

   1. Sušené ovoce není profláklé, neb se hned sežere a zbyde jen vzpomínka :D A taška byla (je) moc hezká, klidně bych se poprala ještě o jednu!

 3. Tahle Akce je z mého pohledu prostě jen pro šikovné :D A mezi ně já těžko patřím.
  I když mám teď čerstvý opravdu dobrý MM sirup! Tedy… Mátovo-meduňkový sirup… (blush)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:) :( :D 8) :O ;) ;( (sweat) :| :* :P (blush) :^) |-) |-( (inlove) ]:) (talk) (yawn) (puke) (doh) :@ (wasntme) (party) :S (mm) 8-| :x (wave) (call) (devil) (angel) (envy) (wait) (hug) (makeup) (chuckle) (clap) (think) (bow) (rofl) (whew) (happy) (smirk) (nod) (shake) (punch) (emo) (y) (n) (handshake) (skype) (h) (u) (e) (f) (rain) (sun) (o) (music) (~) (mp) (coffee) (pi) (cash) (flex) (^) (beer) (d) (dance) (ninja) (*) (bat) (cat) (dog) (toivo) (headbang) (bug) (fubar) (swear) (tmi) (heidy) (rose1) (rose2) (cz) (eu)


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN