ZPRÁVA: Pozor, Dedeník bude v úterý a ve středu mimo provoz!

logo_pozorMilí čtenáři, omluvte prosím průběžnou nedostupnost tohoto serveru v následujících dvou dnech, ve středu 7. a čtvrtek 8. července – potřebujeme udělat technickou údržbu. Výsledkem bude mimo jiné i to, že se na vedlejší kolej převede doména „naszviretnik.net“, aby byla za pár týdnů zrušena úplně – a server bude dostupný pouze na adrese www.dedenik.cz.

 

Děkuju za pochopení a ve čtvrtek se těším zase na viděnou. (inlove)

Aktualizováno: 6.7.2015 — 17:45

5 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
  1. Ve středu je 7., ve čtvrtek 8. ? Trochu mě to vyvedlo z míry (protože… :-)) a šel jsem se podívat na kalendář. Ten je snad v pořádku.

    1. Archiv bude. Nejdřív musím odpojit obě domény (dedenik.cz i naszviretnik.net), pak se musí počkat, až se změny projeví (lehce nad 24 hodin) a pak přiřadím stránky jak jsou jen doméně dedenik.cz. Takže ve čtvrtek už by vše mělo být pouze na doméně dedenik.cz a stránky budou vypadat identicky jako ty dnešní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

:) :( :D 8) :O ;) ;( (sweat) :| :* :P (blush) :^) |-) |-( (inlove) ]:) (talk) (yawn) (puke) (doh) :@ (wasntme) (party) :S (mm) 8-| :x (wave) (call) (devil) (angel) (envy) (wait) (hug) (makeup) (chuckle) (clap) (think) (bow) (rofl) (whew) (happy) (smirk) (nod) (shake) (punch) (emo) (y) (n) (handshake) (skype) (h) (u) (e) (f) (rain) (sun) (o) (music) (~) (mp) (coffee) (pi) (cash) (flex) (^) (beer) (d) (dance) (ninja) (*) (bat) (cat) (dog) (toivo) (headbang) (bug) (fubar) (swear) (tmi) (heidy) (rose1) (rose2) (cz) (eu)


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN