29 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Pingback: Fitness
 2. Pingback: pickyourshoes
 3. Pingback: lainaa
 4. Pingback: pyjamas
 5. Pingback: bantningspiller
 6. Pingback: coaching
 7. Pingback: sexiga-underklader
 8. Pingback: chase bank
 9. Pingback: VCMC
 10. Pingback: world of gold
 11. Pingback: Unlock iPhone 3Gs
 12. Pingback: Document Solutions
 13. Jsem táááák šikovná! (flex) Už napotřetí jsem našla klikačku „prohlédni fotky“ a to je VONO! (y) (clap)
  Nemusím tedy otvírat jednu totku po druhé a žbrblat, hezky se mi to prohlíží samo a ááááá! Krása, opravdu pěkně portréty, milý Marku! (h) Děkuju! (f)

 14. Moc pěkný portréty – i lidiček, co se nechtějí fotit. (blush) (inlove) , však koukám, že spousta fotek je bez blesku – špionážních :D

 15. Já fotky prohlížela už včera v práci, ale tam mám blbý monitor a fotky se mi místama ztrácí – dnes doma je to lepší – a opravdu hezké portréty. Nojo, to se ti to fotilo, když tam byly samé dobré čarod …. teda samé krásné víly a víláci :) :D

 16. Povedlo, Marku, povedlo! Jeden portrért hezčí než druhý! Nebo je to tím, že máš fotoaparát, který dělá samé hezké dámy? A také umí Josefa s psíčkem. Dobrýý (Y) !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:) :( :D 8) :O ;) ;( (sweat) :| :* :P (blush) :^) |-) |-( (inlove) ]:) (talk) (yawn) (puke) (doh) :@ (wasntme) (party) :S (mm) 8-| :x (wave) (call) (devil) (angel) (envy) (wait) (hug) (makeup) (chuckle) (clap) (think) (bow) (rofl) (whew) (happy) (smirk) (nod) (shake) (punch) (emo) (y) (n) (handshake) (skype) (h) (u) (e) (f) (rain) (sun) (o) (music) (~) (mp) (coffee) (pi) (cash) (flex) (^) (beer) (d) (dance) (ninja) (*) (bat) (cat) (dog) (toivo) (headbang) (bug) (fubar) (swear) (tmi) (heidy) (rose1) (rose2) (cz) (eu)


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN